اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / گرامیداشت روز جوان در زندان مرکزی تبریز

گرامیداشت روز جوان در زندان مرکزی تبریز

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهاتی استان  همزمان با سالروز ولادت شاه زاده علی اکبر (ع)  و روز جوان مراسم جشن و سرور و جنگ شادی با شرکت سربازان یگان حفاظت در سالن اجتماعات زندان مرکزی تبریز برگزار شد .

قویدل سرپرست زندان مرکزی تبریز ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان دوره سربازی را از مهمترین روز های جوانی دانست و گفت : امید و پشتوانه هر کشورو ملتی نیروی جوان است ،امید است شما جوانان با تجربه اندوزی وممارست و تمرین برای زندگی جمعی و مشارکت اجتماعی  پس از پایان دوره سربازی بتوانید با  کارو تلاش موجبات  پیشرفت در زندگی خودتان را فراهم آورید.

سرپرست زندان مرکزی تبریز  با قدر دانی از زحمات و تلاش های سربازان  در تامین نظم و آرامش زندان و اجرای برنامه های زندانبانی گفت: دوره سربازی فقط انجام برنامه هاو تکالیف اداری و حفاظتی نیست بلکه علاوه از آن  فرصت تجربه اندوزی و یادگرفتن رویه های زندگی  میباشد که امید واریم شما عزیزان با سلامت وعزت نفس و عاقبت به خبری این دوره را سپری و به آغوش خانواده برگردید.

حجت الاسلام و المسلمین محرمی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان تبریز نیز با بیان احادیث و روایاتی از سیره حضرات معصومین دوره جوانی را از مقاطع بسیار مهم در تامین سعادت دنیوی و اخروی انسان معرفی و گفت:اغتنام به فرصت جوانی و بهره گیری از ان برای دوران پیری همواره مورد تاکید بزرگان دین بوده است به طوریکه پیامبر (ص) همواره برای توجه به جوانان و اهتمام به امور آنان سفارش می فرمودند .

ایشان نقش و جایگاه جوان در جامعه اسلامی را بسیار حساس دانسته و اظهار داشت:حضرت علی اکبر(ع) به عنوان جوان پاک و الهی باید الگوی جوان مسلمان باشد تا با تعصیب آن بزرگواران همواره در مسیر شرف و حریت و تقوا قدم برداشته و زمینه سعادتمندی خود و اطرافیان را فراهم بیاوریم .

بر پایه این گزارش مشابه چنین مراسمی برای مددجویان بند جوانان نیز برگزار شد و اجرای تئاتر طنز ،سرود و موسیقی و مولود خوانی از برنامه های این جنگ بود.

گرامیداشت روز جوان در زندان مرکزی تبریز

گرامیداشت روز جوان در زندان مرکزی تبریز

گرامیداشت روز جوان در زندان مرکزی تبریز

 

گرامیداشت روز جوان در زندان مرکزی تبریز

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image