اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / کمک مومنانه به خانواده های زندانیان نیازمند زندان میانه

کمک مومنانه به خانواده های زندانیان نیازمند زندان میانه

توزیع کارتهای هدیه کمک های مومنانه به خانواده های زندانیان نیازمند زندان میانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه ، کارتهای هدیه ای که با عنایت خاص مقام معظم رهبری و کمک های مومنانه بنیاد مستضعفان آماده شده بودند ، در بین خانواده های زندانیان نیازمند شهرستان میانه توزیع گردیدند .

در این عمل خیرخواهانه ، رئیس زندان میانه به همراه مددکار ، مسئولین حفاظت و روابط عمومی زندان نسبت به توزیع تک به تک کارتهای هدیه به درب منازل خانواده های مددجویان نیازمند اقدام نمودند .

سلیمی ، رئیس زندان میانه  ضمن گفتگو و استماع درد و دل تعدادی از خانواده های مددجویان ، بر پیگیری و مساعدت در رفع مشکلات خانواده ها تاکید کرد .

وی در همین خصوص گفت : بیش از ۱۶۰ کارت هدیه با عنایت ویژه مقام معظم رهبری از سوی بنیاد مستضعفان کشور به خانواده های زندانیان زندان میانه همچون سایر زندانهای کشور،  اختصاص داده شده بود که این امر می تواند نقطه عطفی برای خانواده های دردکشیده زندانیان در این روزهای مبارک رمضان باشد .

وی تاکید کرد : رسیدگی به وضعیت زندانیان و خانواده های آنان وظیفه انسانی همه ماست تا شاید بتوانیم و در این برحه زمانی مشکلات معیشتی و اقتصادی سهم کوچکی برای حل آنها باشیم .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image