اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / همایش جاماندگان اربعین حسینی در زندان مرکزی تبریز

همایش جاماندگان اربعین حسینی در زندان مرکزی تبریز

 به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل روابط عمومی  زندان تبریز ، همزمان با فرارسیدن اربعین سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) همایش جاماندگان اربعین حسینی با قرائت زیارت پر فیض عاشورا با حضور آقائی مدیر زندان تبریز و کارکنان ،در محل حسینیه  زندان تبریز برگزار شد.

برپایه این گزارش آقائی مدیر زندان مرکزی تبریز در ابتدای این همایش ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان (ع)و یاران با وفایش ، اشاره ای به بازدید مسئولین ارشد سازمانی پرداخته و از کلیه کارکنان و پرسنل زندان که با تلاشهای شبانه روزی و و همکاریهای مضاعف وخستگی ناپذیر و سعه صدر در عملیات عمرانی و ساختمانی که موجب ارتقاء امورات اداری و ارزیابی وبازتاب مطلوب بازدیدکنندکان گردیده صمیمانه تقدیر و سپاسگذاری نمود .

سپس این مراسم معنوی و با شکوه با قرائت پر فیض زیارت عاشورا و با حضور پرسنل عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (ع) شروع گردید.

در ادامه  یکی از همکار مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ، درمدح وعظمت و مصیبت ابا عبدالله الحسین (ع) فضای معنوی همایش راحال وهوایی دیگری بخشید وبا مداحی و نوحه سرایی برای شهادت غریبانه آن حضرت اشک ماتم ریختند.

شایان ذکر است نظیر چنین مراسمی نیز در کلیه بندها با شور خاص حسینی برگزار و این مراسم معنوی با صرف صبحانه نذری وصلوات بر محمد و آل محمد (ص) به اتمام رسید.

همایش جاماندگان اربعین حسینی در زندان مرکزی تبریز

همایش جاماندگان اربعین حسینی در زندان مرکزی تبریز

همایش جاماندگان اربعین حسینی در زندان مرکزی تبریز

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*