اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدیددر زندان تبریز

نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدیددر زندان تبریز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی تبریز فعالیت های آموزشی مجتمع امید زندان تبریز همزمان با اول مهر برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸در قالب مراسم بازگشایی مدارس آغاز گردید.

در آغاز  مراسم بازگشایی مدسه امید تبریز حجت الاسلام و المسلمین محرمی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان طی سخنانی  علم و دانش را مایه سعادت و هدایت دانست  و گفت:برابر مستندات روایی علم و دانایی مایه حیات و زندگی برای انسان در آیات قرآنی معرفی شده است.

ایشان با تشریح اقدامات و برنامه های سازمانی در خصوص علم آموزی زندانیان اظهار داشت امیدواریم مددجویان بازمانده از تحصیل با استقبال از برنامه های مدرسه زندان بتوانند با بهره گیری از مدت زمان تحمل حبس ؛ خودشان را در مسیر سعادت ،سلامت قرار داده و مقاطع تحصیلی را طی نمایند.

در ادامه این مراسم هدایت نماینده دبیران مجتمع آموزشی امید ،هدف تعلیم وتعلم را، تربیت و اصلاح دانش آموزان و متعلمین عنوان کرد و گفت:برای راه اندازی این مدرسه تلاشهای فراوانی شده و امسال سومین سال فعالیت خود را در حالی شروع میکند که ۳۵ نفر از مددجویان دانش آموز تا چند روز آینده موفق به اتمام دوره متوسطه دوم و کسب مدرک تحصیلی دیپلم می شوند .

وی با اشاره به آثار مثبت ،سازنده و امید بخش علم و دانش در خلقیّات و روحیات انسان ها افزود:طبق نظرات روانشناسی آگاهی ، در بهبود روند رفتار و گفتار و بینش انسان ها موثر است.

در حاشیه این مراسم مدیر مجتمع آموزشی امید تبریز  با اشاره به آمادگی ها و اقدامات انجام یافته برای سال تحصیلی جدید گفت:تعداد ۹۰ نفر دانش آموز مددجو برای دوره اول متوسطه و ۶۰ نفر دانش آموز مددجو برای دوره متوسطه دوم کار دانش و ۶ نفر برای دوره متوسطه دوم علوم نظری ثبت نام کرده اند که در طول سال تحصیلی با شرکت در کلاسها به تحصیل خواهند پرداخت.

آیین بازگشایی مدرسه امید زندان تبریز و نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با حضورمسئولین قضایی

آیین بازگشایی مدرسه امید زندان تبریز و نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با حضورمسئولین قضایی

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image