اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / نشست مشترک مسئولین زندانهای استان با رئیس پارک علم و فناوری استان

نشست مشترک مسئولین زندانهای استان با رئیس پارک علم و فناوری استان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ،رئیس اداره اشتغال وحرفه آموزی ستاد اداره کل و رئیس زندان تبریز با رئیس پارک علم و فناوری استان نشست مشترک برگزار کرد.

در این دیدار  آقایی مدیر زندان تبریز گزارشی از عملکرد ، فعالیت های انجام شده در زندان تبریز در راستای ایجاد اشتغال برای زندانیان و همکاری های صورت پذیرفته در این راستا، با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و  جهاد کشاورزی ارائه نمود و خواستار توسعه همکاری های فی مابین پارک و اداره کل امور زندانهای استان برای توانمندسازی، حرفه‌آموزی و ایجاد کسب و کارهای مبتنی بر دانش شد.

در ادامه دکتر واعظی رئیس پارک علم و فناوری استان یکی از مهمترین عوامل ایجاد جرایم و آسیب های اجتماعی را مشکلات فعلی کشور در زمینه اشتغال ذکر کرد و کارآفرینی را مهم ترین مسیر ایجاد اشتغال پایدار نامید.

در پایان این نشست مقرر شد  اداره کل زندانهای استان  اولویت های پژوهشی و فناورانه خود را در زمینه‌های مختلف برای بهره مندی از محصولات و خدمات شرکت های مستقر در پارک در اختیار پارک قرار دهد و از خدمات شرکت های مستقر در پارک در زمینه چالش ها و نیازهای اداره کل امور زندانهای استان استفاده نماید.

Print Friendly

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*