اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / نشست مشترک مسئولین زندانهای استان با رئیس پارک علم و فناوری استان

نشست مشترک مسئولین زندانهای استان با رئیس پارک علم و فناوری استان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ،رئیس اداره اشتغال وحرفه آموزی ستاد اداره کل و رئیس زندان تبریز با رئیس پارک علم و فناوری استان نشست مشترک برگزار کرد.

در این دیدار  آقایی مدیر زندان تبریز گزارشی از عملکرد ، فعالیت های انجام شده در زندان تبریز در راستای ایجاد اشتغال برای زندانیان و همکاری های صورت پذیرفته در این راستا، با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و  جهاد کشاورزی ارائه نمود و خواستار توسعه همکاری های فی مابین پارک و اداره کل امور زندانهای استان برای توانمندسازی، حرفه‌آموزی و ایجاد کسب و کارهای مبتنی بر دانش شد.

در ادامه دکتر واعظی رئیس پارک علم و فناوری استان یکی از مهمترین عوامل ایجاد جرایم و آسیب های اجتماعی را مشکلات فعلی کشور در زمینه اشتغال ذکر کرد و کارآفرینی را مهم ترین مسیر ایجاد اشتغال پایدار نامید.

در پایان این نشست مقرر شد  اداره کل زندانهای استان  اولویت های پژوهشی و فناورانه خود را در زمینه‌های مختلف برای بهره مندی از محصولات و خدمات شرکت های مستقر در پارک در اختیار پارک قرار دهد و از خدمات شرکت های مستقر در پارک در زمینه چالش ها و نیازهای اداره کل امور زندانهای استان استفاده نماید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*