اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / نشست صمیمی مدیرکل زندانهای استان با کارکنان زندان مرکزی تبریز

نشست صمیمی مدیرکل زندانهای استان با کارکنان زندان مرکزی تبریز

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهاتی استان مدیر کل زندانهای آذربایجان شرقی با کارکنان و پرسنل زندان مرکزی تبریز نشست صمیمی برگزار کرد.

در این دیدار جمشیدی مدیر کل  زندانهای استان ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه ویاد وخاطره ی شهید بهشتی ،معمار دستگاه قضانیه ،اظهار داشت :با عملکردمان ثابت کنیم که پیرو آن عزیزان هستیم وطوری عمل نمائیم که فردای قیامت شرمنده ی ایشان نباشیم.

ایشان در ادامه با تبین برنامه های سازمانی و شرایط منطقه ای و جهانی و دشمنی های استکبار جهانی با استقلال و پیشرفت جامعه اسلامی گفت : کارگزاری در نظام اسلامی باید تکلیف محور و با رویکردی خدمت رسانی و تلاش برای احقاق عدالت و مساوات درجامعه باشد لذا باید با روحیه ای جهادی و تکلیف مدارانه  نسبت به حسن انجام امورات محوله اهتمام و جدیت بخرج دهیم .

وی با اشاره به اقدامات و فعالیتهای  ارزشمند در حوزه های مختلف حاکم نمودن نظم ، آرامش و امنیت در زندان  های استان و ارتقای سطح برنامه های آموزشی و اصلاحی و قرآنی را از اولویت های اداره کل اعلام و اظهار داشت : وضعیت خوب در بندهای و زیبا سازی  در بندهای مختلف و نظم و آرامش در زندان باید بقوت هرچه تمام تر ادامه یابد .

مدیرکل زندانهای استان با تبین سیاست های کاهش جمعیت کیفری و بازدید های  منظم و برنامه ای رییس کل دادگستری  آذربایجان شرقی  و دادستان مرکز استان  و دیگر قضات از زندان و رسیدگی به مشکلات زندانیان را بسیار حائز اهمیت دانسته و گفت: در تلاش هستیم قدم های موثری را در کاهش جمعیت کیفری برداریم .

برپایه این گزارش مدیر کل زندانهای استان درپایان جلسه به سئوالات کارکنان حاضر درجلسه پاسخ و فعالیتها  و اقدامات انجام یافته را در بخش های مختلف تشریح نمودند و جلسه با قرائت  زیارت پرفیض عاشورا خاتمه یافت .

لازم به یادآوری است که در ابتدای این دیدار آقایی مدیر زندان مرکزی تبریز گزارشی از فعالیتهای انجام یافته در مجموعه زندان را در حوزه های عمرانی ، فرهنگی و قرآنی ارائه نمود وافزود : بازسازی وزیبا سازی  زندان ،راه اندازی مدرسه کسب کار ، راه اندازی مجتمع آموزشی ودبیرستان شبانه کار و دانش ، ارتقای سطح فعالیتهای قرآنی طرح شفا ، اجرای جشنواره نوروزی ، اجرای ۱۲ محفل قرآنی و ۴۵ برنامه فرهنگی قرآنی در طول ماه مبارک رمضان و اعزام مددجویان به مرخصی  و اعمال سیاستهای تشویقی و کاهش جمعیت کیفری از جمله برنامه های بود که در سه ماهه ی اول سال  جاری در زندان تبریز انجام گرفته .

در پایان این نشست به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر از همکاران فعال در این حوزه تجلیل به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*