اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / نشست صمیمی سرپرست کانون اصلاح و تربیت با سربازان

نشست صمیمی سرپرست کانون اصلاح و تربیت با سربازان

عباسزاده سرپرست  کانون اصلاح و تربیت  استان  بمنظور رسیدگی  به  مشکلات  سربازان با آنها نشست صمیمی برگزارکرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از  روابط  عمومی کانون اصلاح و تربیت ،سرپرست کانون اصلاح و تربیت دراین نشست ضمن اینکه از تحصیلات و چگونگی امرار معاش و مشکلات سربازان  مطلع  گردید مقوله اعتماد را مورد تاکید قرار داد وافزود :وجود اعتماد یکی از مولفه ی اصلی در تداوم ارتباط می باشد که امیدوارم بتوانیم در این راستا قدم های موثری را برداریم .

وی در ادامه اظهار داشت :شما سربازان دوران حساس زندگیتان را سپری می کنید لذا  مسولیت پذیری شما در این دوران می تواند تجربه های خوبی را در مسیر زندگیتان فراهم سازد.

عباسزاده  در ادامه افزود : همه ما در حوزه اصلاح وتربیت هدف واحدی را دنبال می کنیم لذا همه همکاران و خود بنده را در این مرکز محرم اسرار خوتان بدانید  وبا هرگونه مشکل یا موارد خاصی مواجه شدید در اولین فرصت با ما در میان بگذارید.

در ادامه  عباسزاده  با استناد به فرمایش امام صادق (ع ) که  فرمود : من  دخل  موضعاً  من  مواضع  التهمه  فانهم فلا یلو من الاّ نفسه .تلاش  کنید هرگز خویش را در معرض تهمت  قرا ندهید و همواره  از  انجام رفتارها  وکارهایی که  شما را  مورد  اتهام  وسوء ظن قرار  دهد پرهیز  کنید .

درنهایت سرپرست  کانون  اصلاح  و تربیت  استان  سربازان  را  به رعایت  نظم و انضباط و مقررات توصیه  کرده و افزود: با عنایت به اینکه مددجویان کانون  بهترین دوران  زندگی خودشان را سپری می کنندو اقتضای سنی و عدم بلوغ کامل  اجتماعی  آنها ، این را می طلبد که دقت بیشتری را در رفتارهایمان داشته باشیم تا خدای نکرده یکی از رفتار ما موجب انحراف آنها از مسیر درست را نشود.

وی در ادامه افزود :  کمبودهای عاطفی و فرهنگی  واجتماعی  مددجویان کانون این را می طلبد که آنها بیش از پیش نیازمند توجه ، حفظ  کرامت و جایگاه فردی  و اجتماعی  را  در خود احساس کنند  لذا  همه ما اعمّ از کارمند  ، مربی  و سرباز می باید  شالوده رفتارهایمان را بر مبنای  اخلاق ، حفظ  عزت و حرمت  افراد  بنیان  نهاده تا رسالت سنگین  اصلاح  و تربیت  را  برابر  آئین نامه  بطور موثر اجرا  نمائیم  .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image