اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / مقدمات اجرای طرح قرآنی کاروان نور در زندان میانه

مقدمات اجرای طرح قرآنی کاروان نور در زندان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه  در راستای دستورالعمل واصله از سوی اداره کل مبنی بر طرح قرآنی کاروان نور و تفاهم نامه منعقده ، جلسه ای فی مابین اداره زندان میانه و  اداره اوقاف شهرستان در محل زندان برگزار گردید .

در ابتدای جلسه سلیمی ، سرپرست زندان میانه از قبول دعوت برای حضور در جلسه و حسن توجه رئیس اداره اوقاف شهرستان تقدیر و تشکر نمود و گفت :   زندان خود به تنهائی در سطح شهرستان قادر به اجرای بهتر و بهینه مسائل فرهنگی و تربیتی  نمی باشد مگر با همکاری و همدلی برخی از نهادها و ادارات شهرستان که نقش و جایگاه اداره اوقاف  در این میان بسیار ارزنده و چشم گیر می باشد .

وی افزود : تفاهم نامه منعقده فی مابین اداره کل زندانهای استان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان نقطه عطفی برای تعامل و همکاری بهینه دو اداره در راستای توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی به ویژه توسعه و ترویج فعالیتهای فرهنگی و تربیتی درون زندانها می باشد که با اجرای مفاد این تفاهم نامه می توان بیش از پیش نسبت به تقویت باورهای اعتقادی و دینی افراد و نفوس به خطا رفته جامعه اقدام نموده و جایگاه خوبی در مسائل فرهنگی و قرآنی در سطح استان کسب نمود  .

حجت الاسلام غفاری  نیز قول مساعد داد در اسرع وقت نسبت به تامین مربی های قرآنی بیشتر در رشته های حفظ ، روخوانی ، تجوید و … برای آموزش مددجویان و پرسنل وظیفه و همچنین تامین کتابهای قرآنی و مذهبی جهت بهره برداری مددجویان  و بسیاری از فعالیتهای قرآنی و فرهنگی دیگر اقدام نماید.

وی در ادامه نیز از استقبال زندان برای اجرای بهتر مسائل فرهنگی و قرآنی و … و همچنین از حضور پررنگ این اداره در مراسمات ملی و مذهبی شهرستان در طول سال تقدیر و تشکر نمود و قول مساعد داد در تمامی مراحل همیشه پشتیبان زندان می باشد .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*