اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / مراسم شب یلدا در زندان میانه

مراسم شب یلدا در زندان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی اداره زندان میانه با حضور اکثر پرسنل اداره زندان میانه در جمع مددجویان و سربازان مراسم متنوع و شادی همزمان با شب یلدا برگزار گردید .

این مراسم در جمع صمیمی پرسنل وظیفه و مددجویان و با حضور رئیس و کارکنان زندان همراه با تزئین سفره و میوه آرائی و …  برگزار شد.

حسن سلیمانی ، رئیس اداره زندان میانه ضمن تبریک شب یلدا و آرزوی سربلندی و موفقیت و بازگشت سعادتمندانه به آغوش جامعه و خانواده برای زندانیان گفت :   بهترین آرزو در این لحظات شادی ، آروزی سعادت دنیوی و اخروی از درگاه خداوند متعال است که اگر کسی با دلی پاک و صادق از درگاه ایزد منان خواستار تحول بنیادین در رفتار و اخلاق و کردار خود باشد ، حتماً خداوند باری تعالی با عنایتی ویژه رحمتی خواهند فرمود.

وی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد که ان شاالله با عنایت خاصه حضرت احدیت همه مددجویان بازگشتی توام با سعادت داشته باشند تا در این لحظات عزیز در کنار خانواده خود باشند .

ضمناً به همین مناسبت دادستان شهرستان با حضور در جمع مددجویان و دیدار چهره به چره با آنها و رسیدگی به برخی از مشکلات قضائی ، با مرخصی تعداد کثیری از مددجویان حائز شرایط موافقت نمود .

مراسم شب یلدا در زندان میانه

مراسم شب یلدا در زندان میانه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image