اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / مدیر کل زندانهای استان :نیروهای نظارتی در یک سیستم باید دقت عمل بیشتری داشته باشند تا آسیب ها ومشکلات در آن سیستم به کمترین میزان برسد

مدیر کل زندانهای استان :نیروهای نظارتی در یک سیستم باید دقت عمل بیشتری داشته باشند تا آسیب ها ومشکلات در آن سیستم به کمترین میزان برسد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان همایش تخصصی حفاظت واطلا عات زندانهای شمالغرب کشور با حضور پوریانی معاون حفاظت واطلاعات ،جمشیدی مدیرکل زندانهای استان ،عباسیان  رئیس اداره امنیتی سازمان زندانهای کشور  و روسا وکارشناسان حفاظت واطلاعات زندانهای شمالغرب کشور برگزار شد.

در این همایش جمشیدی مدیر کل زندانهای استان ضمن خیرمقدم به پیچیدگیها ومشکلات موجود در زندانها اشاره ای کرد وافزود :یک ارگان موفق به یک نیروی انسانی  قوی نیازداردکه بتواند در ارتقاء وپیشبرد اهداف سازمانی موثر واقع شود.

جمشیدی اذعان داشت :نیروهای نظارتی در یک سیستم باید دقت عمل بیشتری داشته باشند تا آسیب ها ومشکلات در آن سیستم به کمترین میزان برسد

جمشیدی در ادامه سرعت در انتقال اطلاعات را از جمله موارد مهم در حفاظت واطلاعات عنوان کرد وافزود :برای اینکه در انتقال اطلاعات به موقع به اهدافمان برسیم باید در مقوله ی زندان شناسی  و زندانی شناسی و همچنین استفاده از کارکنان مجرب و صیانت از آنها موفق عمل کنیم .لذا اگر بتوانیم این سه مقوله را خوب بشناسیم قطعا در رسیدن به اهداف سازمانی وپیشگیری از آسیب ها موفق خواهیم بود .

در ادامه پوریانی معاون حفاظت واطلاعات زندانهای کشور شغل زندانبانی را پیچیده وسخت   ، وکار در حفاظت واطلاعات را سخت تر  از زندانبانی عنوان کرد وافزود:همه همکاران شاغل در حفاظت واطلاعات  به مشکلات موجود در زندانها واقف هستند و  علیرغم اطلاع از همه مشکلات وسختیها بصورت شبانه روزی فعالیت می کنند ودر همه حال پیگیر امورات اجرای زندانها هستند.

معاون حفاظت واطلاعات سازمان زندانهای کشور هدف از برگزاری چنین همایش ها را آسیب شناسی وبررسی مشکلات موجود عنوان کرد وافزود :در راستای رفع مشکلات وموانع  بایستی راهکارها وپیگیریهای لازم انجام گیرد واین کار از طریق آسیب شناسی و بابرگزاری چنین همایش های امکان پذیر خواهدبود.

ایشان در ادامه رازداری ورعایت اخلاق حرفه ای را دو خصیصه ی مهم  در حفاظت واطلاعات  برشمرد وافزود :سعی کنیم امانتدار خوبی برای مجموعه بوده وبا رفتار وبرخورد مناسب ، الگویی مناسب برای سایر همکاران باشیم.

در ادامه مهمترین آسیب های موجود در مجموعه حفاظت اطلاعات مطرح ودر مورد آنها بحث گردید .

در بخش دیگری از این همایش   عباسیان رئیس اداره امنیت  ، حفاظت واطلاعات  سازمان  زندانهای کشورجدیت در امورات حفاظتی را خواستار شد وافزود : یک نیروی حفاظتی باید  با جدیت وآگاهی بر مجموعه خود نظارت نماید تا بتواند بعنوان یک حفاظت پویا واثر گذار برای مجموعه خود باشد.

همایش تخصصی روسا وکارشناسان حفاظت واطلاعات زندانهای شمالغرب کشور

همایش تخصصی روسا وکارشناسان حفاظت واطلاعات زندانهای شمالغرب کشور

همایش تخصصی روسا وکارشناسان حفاظت واطلاعات زندانهای شمالغرب کشور

همایش تخصصی روسا وکارشناسان حفاظت واطلاعات زندانهای شمالغرب کشور

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*