اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / مدیر کل زندانهای استان : عاملین ذیحساب در حوزه نظارت بر هزینه‌ها نقش مهمی را دارند

مدیر کل زندانهای استان : عاملین ذیحساب در حوزه نظارت بر هزینه‌ها نقش مهمی را دارند

جلسه عاملین ذیحساب اداره کل زندانهای استان با حضورمحمدیاری  مدیر کل  ،  رضازاده  ذیحساب ستاد اداره کل وروسای زندانها به همراه عاملین ذیحساب برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان در این جلسه محمدیاری مدیر کل زندانهای استان با تقدیر از دست اندرکاران مالی و عاملین ذیحساب، مجموعه اقدامات زندانهای  استان را در زمینه هزینه کردها  و بهره برداری بهینه از امکانات موجود ارزشمند دانست و خواستار استمرار این حرکت مثبت در چارچوب سیاست‌های ابلاغی را شد.

محمدیاری در ادامه این جلسه نقش عاملین ذیحساب در حوزه نظارت بر هزینه‌ها را بسیار مهم ارزیابی کرد و به طرح راهکارهای سازنده ی عاملین ذیحساب  در این خصوص تآکید کرد.

مدیر کل زندانهای استان  در ادامه جلسه بیان داشت: با توجه به کمبود اعتبارات در سال جاری و سال آینده  باید طوری برنامه ریزی شود که با حداقل داشته ها بتوانیم اهداف زندانهای  استان را تحقق بخشیم، لذا می بایست در انجام تمام برنامه ها توجه به برنامه های کیفی تر مدنظر قرار داده شود.

محمدیاری در ادامه ، آشنایی کامل با مقررات ،ضوابط ودستورالعمل های سازمانی را یکی از مسائل مهم ذیحسابی درستاد اداره کل و ادارات تابعه عنوان کرد .

مدیر کل زندانهای استان در ادامه  خاطرنشان کرد ؛ با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و اهمیت حفاظت از منابع مالی و انسانی که از مهمترین سرمایه های هر سازمان می باشند، مسئولین امورمالی باید نظارت خود را در این خصوص گسترش داده تا تبعات منفی عدم نظارت بموقع باعث ایجاد ناهنجاری در مجموعه امورمالی نگردد.

شایان ذکر است در این نشست رضازاده ذیحساب ستاد اداره کل به بیان عملکرد در حوزه های مختلف امور مالی پرداخته وراهنماییهای  لازم در خصوص نحوه هزینه کردها را بیان نمود

در این جلسه همچنین مسئولان مالی و عاملین ذیحساب مستقر در ادارات تابعه ، ضمن تشریح عملکرد خود به ارائه نظرات خود پرداختند.

جلسه هم اندیشی مدیر کل زندانهای آذربایجان شرقی با روسای زندانها وعاملین ذیحساب

جلسه هم اندیشی مدیر کل زندانهای آذربایجان شرقی با روسای زندانها وعاملین ذیحساب

جلسه هم اندیشی مدیر کل زندانهای آذربایجان شرقی با روسای زندانها وعاملین ذیحساب

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image