اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / مدیر کل زندانهای استان : سازمان زندانها یکی از دستگاههای امنیتی است که نقش بسزایی در امنیت جامعه دارد

مدیر کل زندانهای استان : سازمان زندانها یکی از دستگاههای امنیتی است که نقش بسزایی در امنیت جامعه دارد

جلسه شورای پایگاه با حضور فرمانده بسیج حوزه ۲ ادارات  واعضای شورای حوزه، در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.

در این جلسه جمشیدی مدیر کل زندانهای استان وفرمانده پایگاه شهید لاجوردی  گزارشی در خصوص فعالیت های فرهنگی وآموزشی زندانها اعلام کرد واظهار داشت :سازمان زندانها یکی از دستگاههای امنیتی است که نقش بسزایی در امنیت جامعه دارد، سربازان گمنام عرصه اصلاح تربیت  با کمترین امکانات با سخت ترین شرایط در جهت اصلاح نفوس بخطا رفته به صورت شبانه روز در حال تلاش وکوشش هستند. ،

ایشان در ادامه داشتن روحیه بسیجی دربین همکاران را بسیار با ارزش عنوان  کرد وافزود دوستان بسیجی بایداثرگذاری بالاتری درحوزه عملکردی خود داشته باشند:تفکربسیجی بهترین راه حل برای رفع مشکلات مردم وکشوراست ودرحقیقت این تفکربسیجی است که نظام جمهوری اسلامی راازگزنده حفظ کرده است.

ایشان خدمت به مردم را نعمتی بزرگ از طرف خداوند عنوان کرد وافزود :این مقام ها ومنسب ها را کنار بگذاریم وآنهایی که از این مرز بوم دفاع کرده وامنیت را برای ما آورده اند قدردان آنها بوده ودر راه خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنیم .

در ادامه فرمانده پایگاه حوزه ۲ ادارات ، به خاطر اجرای برنامه های منظم قرآنی در سطح زندانهای استان از مدیر کل زندانهای استان تقدیر نمود.

در پایان  رئیس حفاظت واطلاعات اداره کل وجانشین پایگاه مقاومت شهید لاجوردی به ارائه عملکرد ۹ ماهه ی این  پایگاه پرداخت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image