اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / مدیر کل زندانهای استان در نشست صمیمی با سربازان وظیفه : باید برنامه ها وآموز ش های که برای سربازان وظیفه ارائه می گردد بر اساس مقتضیات زمان طرح ریزی شود

مدیر کل زندانهای استان در نشست صمیمی با سربازان وظیفه : باید برنامه ها وآموز ش های که برای سربازان وظیفه ارائه می گردد بر اساس مقتضیات زمان طرح ریزی شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی تبریز ،همزمان با اعیاد شعبانیه نشست صمیمی محمدیاری مدیر کل زندان های استان با پرسنل وظیفه یگان حفاظت زندان تبریزبرگزارشد.  

این نشست صمیمی وجلسه پرسش و پاسخ  با حضور محمدیاری مدیر کل زندانهای استان به همراه  جمعی از روسای ستاد اداره کل ، با هدف رسیدگی به مشکلات و مسائل پرسنل وظیفه درسالن اجتماعات زندان مرکزی تبریز برگزارگردید.

محمدیاری مدیرکل زندانهای استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ، نقش سربازان وظیفه را درتامین امنیت زندان وهمچنین اعزام زندانیان به مراجع قضائی و مراکز درمانی  را درکنارکارکنان پرسنل یگان حفاظت ارزشمند وکلیدی عنوان و افزود: باید مسئولیت پذیری جوانان را باور کنیم چرا که ۵۰ درصد منابع انسانی بوسیله همین سربازان وظیفه انجام    می گیرد   و بخش زیادی از مسئولیت هایی که به عهده نیروهای مسلح گذاشته شده توسط این جوانان انجام می شود.

وی اضافه کرد :سربازان وظیفه بعنوان بازوان توانمند در کنار پرسنل یگان حفاظت در ایجاد وبرقراری امنیت وحراست از زندانهای استان نقش مهمی را ایفا می کنند.

محمدیاری با بیان اینکه سبک زندگی   جوانان دائم در حال تغییر و دگرگونی است افزود :  باید برنامه ها  وآموز ش های که برای سربازان وظیفه ارائه می گردد بر اساس مقتضیات امروز طرح ریزی شود تا آنها بتوانند بهر ه ی کافی و وافی را ا ز این برنامه ببرند.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه ، پرسنل وظیفه  رابه فراگیری بیش از پیش آموزه های دینی، پایبندی به اخلاقیات و رعایت انضباط فردی و اجتماعی وسلسله مراتب دعوت کرد واظهار داشت : اگر توانستید خودتان را با شرائط موجود وفق داده و فردی منظم و قانون مدار باشیدخواهید توانست  درتمامی مراحل زندگی موفق شوید.

محمدیاری  در ادامه اشاره ای به فرامین مقام معظم رهبری در خصوص  خدمت مقدس سربازی کرد و افزود :مقام معظم رهبری در فرامینشان ۱۷۳  تدبیر راجع به سربازان وظیفه فرموده اند که ۱۱۳ بند آن اختصاص به مطالبات سربازان می باشدواین وظیفه ی ما را در قبال  شما سربازان دو چندان می کند که  محیط  امن وسالم برایتان فراهم آوریم .

وی دوران خدمت مقدس سربازی را  از مراحل حساس زندگی برشمرد و این  ایام  را فرصتی مناسب برای کسب تجارب برای مقابله با دوران سخت زندگی عنوان کرد.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه برگزاری کلاسهای فنی وحرفه ای در اوقات فراغت ، برای پرسنل وظیفه را خواستار شدوافزود: برگزاری دوره های  فنی وحرفه ای و  مهارت  آموزی  می تواند اثربخشی خدمت سربازی و توانمندی   وهمچنین ایجاد انگیزه برای  اشتغال  سربازان وظیفه بعد از فراغت از خدمت سربازی را در آنها ایجاد کند.

دراین نشست صمیمی تعدادی ازسربازان وظیفه مسائل و مشکلات خود را با مدیر کل زندانهای استان درمیان گذاشته و ایشان نیز دستورات لازم در خصوص رفع  آنها صادر نمود.

لازم به یادآوریست قبل از برگزاری این  نشست صمیمی ، مدیر کل زندانهای استان  از نزدیک ازآسایشگاه ، سالن ورزشی ، سالن غذاخوری ، نمازخانه ودیگراماکن رفاهی سربازان وظیفه ، بازدید کرد  .

نشست صمیمی محمدیاری مدیر کل زندانهای آذربایجان شرقی با پرسنل وظیفه

نشست صمیمی محمدیاری مدیر کل زندانهای آذربایجان شرقی با پرسنل وظیفه

نشست صمیمی محمدیاری مدیر کل زندانهای آذربایجان شرقی با پرسنل وظیفه

بازدید محمدیاری مدیر کل زندانهای استان از سالن ورزشی سربازان وظیفه

بازدید محمدیاری مدیر کل زندانهای استان از سالن غذا خوری سربازان وظیفه

بازدید محمدیاری مدیر کل زندانهای استان از آسایشگاه سربازان وظیفه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*