اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / مدیر کل زندانهای استان :در حوزه امنیت بحث پیشگیری بایدمورد توجه جدی همکاران قرار گیرد

مدیر کل زندانهای استان :در حوزه امنیت بحث پیشگیری بایدمورد توجه جدی همکاران قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان جلسه کمیته امنیتی زندانهای استان  با حضور جمشیدی  مدیر کل و معاونین ایشان ، روسای زندانها وسایر اعضای کمیته  برگزار شد.

در این جلسه جمشیدی مدیر کل زندانهای استان ضمن سلام به ارواح طیبه شهدا مخصوصا شهدای حادثه اخیر خوزستان وآرزوی توفیق به مسئولین نظام ودر راس آن مقام معظم رهبری همچنین تبریک به خانواده های معظم شهدا وایثارگران به  مناسبت هفته دفاع مقدس ، مقوله ی امنیتی در زندانها را بسیار حساس برشمرد وافزود: اجرای همه برنامه های تربیتی،آموزشی و حرفه آموزی زندانیان مستلزم برقراری نظم وامنیت در زندانها می باشد که اگر در این حوزه با مشکل مواجه شویم سایر برنامه ها نیز تحت تاثیر قرا رخواهند گرفت.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه افزود: نیروهای شاغل در زندانها می بایست آمادگی لازم به صورت شبانه روزی جهت مقابله با بحرانهای اجتماعی داخل زندان را داشته باشندولازمه ی این کار کسب دانش وآگاهی مقابله با این مهم است .

وی در ادامه توجه به تهدیدات داخل وخارج زندانها را مهم برشمرد وافزود :با توجه به اینکه اکثر زندانهای استان در داخل شهرها واقع شدند لذا این مسئله را بعنوان یک تهدید پیرامونی تلقی نمایند .

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در ادامه پیشگیری را کلید ایمن زیستن عنوان کرد واظهار داشت :با توجه به اینکه زندان آبستن حوادث واتفاقات هستند به همین دلیل باید در حوزه امنیت بحث پیشگیری مورد توجه جدی همکاران قرار گیرد. تا جلوی بسیاری از حواث گرفته شود.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه  ارتقای فرهنگ صرفه‌جویی در زندانهای استان را یک ضرورت انکار ناشدنی برشمرد وافزود: با استفاده بهینه و صحیح می‌توانیم از اسراف و دور ریختن بسیاری از مواهب و منابعی که در اختیار داریم جلوگیری کنیم و از این راه می توانیم به تامین سایر کمبودهای زندانهای استان کمک کنیم .

لازم به یادآوریست در ابتدای این جلسه جوادی معاون سلامت ،اصلاح وتربیت ودبیر کمیته ،گزارشی از وضعیت زندانهای استان را از نظر امنیتی مورد بررسی قرار داد ونکات امنیتی را یادآور شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*