اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / مدیر کل زندانهای استان در جلسه شورای ورزش: ایجاد فضا در زندانهای استان برا ی ورزش های زورخانه ای

مدیر کل زندانهای استان در جلسه شورای ورزش: ایجاد فضا در زندانهای استان برا ی ورزش های زورخانه ای

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی جلسه شورای ورزش اداره کل زندانهای استان با حضور مدیر کل زندانهای استان واعضای شورا تشکیل شد.

دراین جلسه مدیر کل زندانهای استان با بیان اینکه روح سالم در بدن سالم خواهد بود افزود : فعالیت فیزیکی مناسب می تواند تاثیر مهمی در پیش گیری از بروزبسیاری از  بیماری ها را بدنبال داشته باشد لذاتاکید می گردد فعالیت های ورزشی مخصوص ورزش های همگانی که تمامی همکاران می توانند در آن حضور داشته باشند در الویت برنامه های ورزشی باید قرار گیرد.

وی در ادامه بر ایجاد فضایی برای  ورزش های باستانی تاکید کرد وافزود : ورزش باستانی زورخانه ای، تنها وسیله ای برای دست یافتن برای سلامتی نیست، بلکه وسیله ای برای ارتباط معنوی با خداست و از تقدس قابل توجهی برخوردار است.

جمشیدی برگزاری ورزش های صبحگاهی در زندانهای استان ، مخصوصاٌ برای همکاران را خواستار شد وافزود: اجرای ورزش صبحگاهی بطور منظم و روزانه می تواند نقش بسیار مهمی درکسب آمادگی جسمانی ، روانی و نشاط و شـادابی همکاران را در پی داشته باشد.

وی ادامه داد :اگر سبد نیازمندیهایی برای همه ما  تعریف شده  باشد ، یکی از آن نیازمندیها قطع ویقین ورزش باید باشد.

وی در ادامه بر ورزش های بومی ومحلی تاکید کرد وافزود : سرمایه گذاری در ورزش های محلی وبومی می تواند رغبت افراد به فعالیت های ورزشی را افزایش دهدواین یکی از راه های است که می توان فعالیت های ورزشی را گسترش داد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*