اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / مدیر کل زندانهای استان درهمایش تخصصی حفاظت واطلاعات :مسئولین حفاظت اطلاعات باید آموزش های لازم را در راستای آگاه سازی کارکنان بکار گیرید.

مدیر کل زندانهای استان درهمایش تخصصی حفاظت واطلاعات :مسئولین حفاظت اطلاعات باید آموزش های لازم را در راستای آگاه سازی کارکنان بکار گیرید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان ،همایش تخصصی با موضوع فن بررسی اطلاعات با حضور عباسیان رئیس اداره امنیت حفاظت واطلاعات سازمان زندانهای کشور ،محمدیاری مدیر کل زندانهای استان و کلیه ی  مسئولین وکارشناسان حفاظت واطلاعات زندانهای شمالغرب کشور برگزار شد.

در ابتدای این همایش محمدیاری مدیر کل زندانهای استان ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان در این همایش ،موضوع حفاظت واطلاعات را از دیدگاه ائمه اطهار مورد بررسی قرار داد واظهار داشت : در روایـات اسـلامـى اهمیّت فوق العاده اى به حفظ اطلاعات داده شده و سفارشات مؤ کّدى در این زمینه بیان گردیده است که نمونه آن موضوع  لیله المبیت واهمیت بخشیدن پیامبر اکرم (ص) به مسئله حفاظت واطلاعات وتهیدات امنیتی و حفاظتی بود .

مدیر کل زندانهای استان در ادامه به عوامل تاثیر گذار در حفاظت واطلاعات اشاره ای کرد وافزود : کارکنان شاغل در حفاظت واطلاعات باید به  فهم موضوعات ، آسیب شناسی عوامل دخیل در موضوعات وهمچنین لحظه شناسی ، اهمیت بیشتری قائل شوند چرا که  این مباحث جزء ابزار کار یک نیروی حفاظتی به شمار می رود.

ایشان در ادامه حفاظت واطلاعات را ایمن بخش نیروهای هر سازمانی برشمرد وافزود :مسئولیت شما نیروهای شاغل در حفاظت واطلاعات بسیار دشوار وسنگین است چرا که باید آموزش ها لازم را در راستای آگاه سازی کارکنان بکار گیرید.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه با بیان اینکه نیروهای شاغل در حفاظت واطلاعات چشم بیدار هر مجموعه ا ی هستند افزود : کارکنان و مسئولین  حفاظت اطلاعات باید همواره با توکل به خداوند متعال و با هوشیاری دربرابر تهدیدهای که کارکنان با آن مواجه هستند آنها را شناسایی وبا آنها مقابله کنند.

محمدیاری در ادامه  به موضوع امنیت در زندانها اشاره ای کرد وافزود : زندانهای استان از نظر امنیت از وضعیت خوبی برخوردار هستند و باید از این موضوع غافل نباشیم که زندانها دائماً آبستن حوادث هستند و هر لحظه امکان اتفاق در زندانها وجود دارد و مسئولین حفاظت واطلاعات اولین ومهمترین وظیفه شان  ایجاد امنیت در زندانها باید باشد.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه مراقبت کارکنان  از آسیب ها را از وظایف کارکنان حفاظت عنوان کرد واظهار نمود : نیروهای حفاظتی باید با پیش بینی  نوع تخلف ها و جرایمی که ممکن است به وقوع بپیونند  سعی کنند  به انحاء مختلف ، چشم و گوش کارکنان را به روی  تمامی تهدیدها بگشایند  و آنها را از عواقب آسیب ها ی احتمالی هوشیار و آگاه سازند.

حسن محمدیاری در ادامه ، مسئولین حفاظت واطلاعات را بازوی راست برای مدیر وروسای زندانها برشمرد واضافه کرد:جمع آوری اطلاعات وتجزیه وتحلیل آنها در زندانها یکی از عوامل موفقیت در امر زندانبانی است که می تواند مدیر وروسای زندانها را در راستای تصمیم گیری درست سوق دهد.

مدیر کل زندانهای استان در خاتمه ی سخنان خود وجود امنیت  فردی وجمعی مردم در جامعه را مدیون سربازان گمنام در حوزه امنیت عنوان کرد که اقدامات آنها ستودنی است.

در ادامه همایش عباسیان رئیس اداره امنیت سازمان زندانهای کشور نیز ، طی سخنانی مواردی را در حوزه حفاظت واطلاعات به مسئولین وکارشناسان شرکت کننده در همایش متذکر شدند.

شایان ذکر است شرکت کنندگان در این همایش ضمن اظهار رضایت از کلاس های برگزارشده ، سوالات مرتبط با حوزه کاری خودشان را در راستای تسهیل امور مطرح نمودند.

لازم به یاد آوری است که همایش تخصصی مسئولین وکارشنان حفاظت اطلاعات زندانهای شمالغرب کشور  طی سه روز با موضوع فن بررسی اطلاعات ،مصاحبه وزیر پاکشی در مرکز آموزش وپژوهش منطقه یک سازمان زندانهای کشور برای  کلیه ی مسئولین وکارشناسان حفاظت واطلاعات زندانهای شمالغرب کشور برگزار شد.

همایش تخصصی مسئولین حفاظت اطلاعات زندانهای شمالغرب کشور

همایش تخصصی مسئولین حفاظت اطلاعات زندانهای شمالغرب کشور

همایش تخصصی مسئولین حفاظت اطلاعات زندانهای شمالغرب کشور

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image