اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / مدیر کل زندانهای استان : ترویج فرهنگ و آموزه های دینی با محوریت قرآن و نماز در کانون اصلاح وتربیت

مدیر کل زندانهای استان : ترویج فرهنگ و آموزه های دینی با محوریت قرآن و نماز در کانون اصلاح وتربیت

محمدیاری مدیر کل زندانهای استان به صورت سرزده  از کانون اصلاح وتربیت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان مدیر کل زندانهای استان به منظور رسیدگی به مشکلات مددجویان کانون اصلاح وتربیت با جمعی از روسای ستاد اداره کل در کانون اصلاح وتربیت حضور یافته و از نزدیک در جریان پرونده قضایی آنها قرار گرفت.

محمدیاری مدیر کل زندانهای استان در این بازدید در یک فضای صمیمی به طور جداگانه مشکلات هریک از مددجویان کانون را گوش فرا داده و دستورات لازم را در جهت رفع آنها صادر کرد.

وی در ادامه ا ز مددجویان خواست از دوران نوجوانی وجوانی خود بهره ی کافی را ببرید و این فرصتها را غنیمت شمرده و سعی وتلاش نمایید که با فراگیری آموزش مهارتهای اساسی زندگی وآموزه های دینی شرایط بازگشت سعادتمندانه خود به جامعه وخانواده رافراهم نمایید.

مدیر کل زندانهای استان از مددجویان خواست در تمامی مراحل زندگی قوانین و مقررات را رعایت نموده تا شخصی مفید برای خود و جامعه باشید.

محمدیاری در ادامه پرداختن به مسائل دینی و اعتقادی را  یکی از نیازهای اساسی در کانون عنوان کرد واظهار داشت :گستردگی شبکه های اجتماعی  وکمرنگ شدن شدن اعتقادات مذهبی ودینی در بین جوانان ونوجوانان ، این را می طلبد که همکاران مستقر در کانون  از این فرصت پیش آمده نهایت بهره را در راستای غنی سازی اعتقادات مذهبی آنها بکار ببرند.

وی در پایان  ترویج فرهنگ و آموزه های دینی با محوریت قرآن و نماز را از اولویت برنامه هایی اصلاحی و تربیتی در کانون برشمرد وخواستار تداوم این قبیل برنامه های فرهنگی  درکانون شد.

بازدید مدیرکل زندانهای آذربایجان شرقی از کانون اصلاح وتربیت.

بازدید مدیرکل زندانهای آذربایجان شرقی از کانون اصلاح وتربیت.

بازدید مدیرکل زندانهای آذربایجان شرقی از کانون اصلاح وتربیت.

بازدید مدیرکل زندانهای آذربایجان شرقی از کانون اصلاح وتربیت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image