اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / مدیر کل زندانهای استان : بهترین راه مبارزه با فتنه و فتنه گری خشکاندن ریشه های آن است

مدیر کل زندانهای استان : بهترین راه مبارزه با فتنه و فتنه گری خشکاندن ریشه های آن است

جمشیدی فرمانده پایگاه و مدیر کل زندانهای استان در جلسه ای که با اعضای شورای پایگاه مقاومت شهید لاجوردی برگزار شد،گفت: جلسات بسیج متفاوت از جلسات دیگر باید باشد،زیرا که برنامه های ابتکاری با فکر و اندیشه بسیجی در حوزه های مختلف می تواند کارایی و خلاقیت بیشتری داشته باشد.

جمشیدی در ادامه برنامه های بسیج را در حوزه های مختلف جزء الویت ها دانست و افزود: سعی کنیم از ظرفیت های دستگاه ها و ادارت دیگر که در راستای فعالیت های بسیج به موفقیت های دست یافته اند در جهت ارتقاء فعالیت اداره کل در قالب تفاهم نامه بهره جوییم زیرا که بسیج در همه جا حضور داشته و فعالیت آن در جهت خدمت بی منت به مردم  ، حد و مرزی ندارد.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه به توطئه دشمن و استفاده از جنگ نرم اضافه کرد و افزود : قدرت نرم می تواند آثار ویرانگری داشته باشد زیرا که افکار، اعتقادات ،ارزش ها در این جنگ مورد هدف قرار گرفته و نا امیدی به آینده کشور و اطمینان مردم نسبت به صحت اخبار در جامعه را دچار شک و تردید قرا می دهد.

وی در ادامه افزود: اهداف استکبار در جنگ نرم رسیدن به هدف مطلوب با کمترین هزینه و تحمیل خواسته ها و افکار و آداب غرب است که همه باید در مقابل این سیستم ها هوشیار بوده و با آگاهی و بصیرت گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

جمشیدی در ادامه ایمان به خداوند متعال وشناخت حق از باطل و وحدت وهمدلی وعدم تفرقه وتمکین در برابر قوانین الهی ، که از ابزار پیروزی در جنگ نرم است تاکید کرد.

فرمانده پایگاه شهید لاجوردی در ادامه افزود : اگر اساس فرهنگ اجتماعی را باورها وارزشها بدانیم در آن صورت فرهنگ می تواند در مقابل آفت ها ،آسیب ها ،  مقاوم ونفوذ ناپذیر باشد.

در ادامه جوادی جانشین  پایگاه و رئیس حفاظت  واطلاعات به ارائه گزارش عملکرد ۹ ماهه بسیج در سال ۹۶ پرداخت و افزود: با توجه به اینکه ایام الله دهه مبارک  فجر در پیش است  لذا برنامه های از جمله کوهپیمایی ،برگزاری مسابقات  برای کارمندان ، سربازان و مددجویان ، تجلیل از خانواده معظم شهدا و جانبازان ،آذین بندی اماکن و محافل انس با قرآن و.. از جمله برنامه های است که در دهه مبارک فجر مقرر است برگزار گردد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image