اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / آرشیو تصویری / محمدیاری مدیر کل زندانهای استان : برقراری امنیت در زندانها نیازمند هوشیاری همه ی کارکنان مخصوصاً همکاران شاغل در یگان های حفاظت را می طلبد

محمدیاری مدیر کل زندانهای استان : برقراری امنیت در زندانها نیازمند هوشیاری همه ی کارکنان مخصوصاً همکاران شاغل در یگان های حفاظت را می طلبد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان همایش مسئولین حفاظت واطلاعات ،فرماندهان یگان حفاظت ومسئولین بازرسی زندانهای استان در سالن همایش مرکز آموزش وپژوهش زندانهای استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

در ابتدای این همایش حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز ، اشاره ای به امنیت در زندانها کرد واظهار داشت :مقوله امنیت در زندانها از جمله پیش شرطهای مهم بشمار می رود که تمامی برنامه های اجرایی زندانها را تحت الشعاع قرار می دهد ،لذا برقراری امنیت در زندانها نیازمند  هوشیاری تمامی کارکنان مخصوصاً همکاران شاغل در یگان های حفاظت را می طلبد.

وی خطاب به فرمانده یگان حفاظت زندانها گفت : با توجه به اهمیت یگانهای حفاظت در زندانها و نقش مهم وحساس  آنها ،کارکنان شاغل در این یگانهاباید ،نماد نظم وانظباط در بین سایر کارکنان در زندانهای  استان باشند.

وی در ادامه رسیدگی به وضعیت خدمتی سربازان را از دیگر وظایف مهم در یگان حفاظت زندانها عنوان کرد وافزود :سربازان به عنوان امانتی در دست ما هستند که باید عاری از هرگونه مشکلات روحی وروانی وهمچنین معیشتی باشند.

وی بر پیگیری مسائل ومشکلات نیروهای زیر مجموعه ومخصوصاً نیروی وظیفه تاکید کردو خواستار توجه جدی به امورات آنان شد.

حسن محمدیاری در ادامه ، مسئولین حفاظت واطلاعات وبازرسی را دوبازوی مهم برای مدیر وروسای زندانها برشمرد واضافه کرد:جمع آوری اطلاعات وتجزیه وتحلیل آنها در زندانها یکی از عوامل موفقیت در امر زندانبانی است که می تواند مدیر وروسای زندانها را در راستای تصمیم گیری درست سوق دهد.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه  مسئولین حفاظت واطلاعات  وبازرسی را بعنوان حامیان کارکنان برشمرد واظهار داشت :کار حفاظت ،کار موچ گیری نیست بلکه  کار حفاظت یک کار حمایتی ودستگیری است .واین احساس باید در بین کارکنان بوجود بیاید که در مواقع خطر یک مجموعه مقتدر از آنها در برابر انواع آسیب های روحی و ذهنی و فیزیکی ، حمایت موثر خواهد کرد وخطاها واشتباهات آنها را در مواقع لزوم گوشزد خواهد کرد.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه حفظ اسرار اداری را از جمله وظایف همه کارکنان شاغل در زندانها برشمرد وافزود :با توجه به اینکه محل خدمتی ما ،محل امنیتی بشمار می رود لذا حفظ اسرار اداری باید در همه ی زمینه ها رعایت گردد.

محمدیاری درادامه اظهار داشت :شناختی که از توان وپتانسیل های کارکنان استان دارم امیدوارم شاهد شکوفایی بیشتر در همه زمینه ها در زندانهای استان باشیم .

شایان ذکر است در ادامه همایش هر یک از روسای واحدهای حفاظت واطلاعات ،بازرسی و یگان حفاظت به طور جداگانه کلاس آموزشی برگزار کرده ونکات ومواردی را که در راستای بهتر شدن امورات بودند یادآوری کردند.

همایش مسئولین حفاظت واطلاعات ،فرماندهان یگان حفاظت ومسئولین بازرسی زندانهای استان

همایش مسئولین حفاظت واطلاعات ،فرماندهان یگان حفاظت ومسئولین بازرسی زندانهای استان

همایش مسئولین حفاظت واطلاعات ،فرماندهان یگان حفاظت ومسئولین بازرسی زندانهای استان

کلاس آموزشی مسئولین حفاظت واطلاعات زندانهای استان

کلاس آموزشی مسئولین بازرسی زندانهای استان

کلاس آموزشی یگان حفاظت زندانهای استان

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*