اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی:باید به ارتقاء سلامت زندانیان توجه جدی شود

مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی:باید به ارتقاء سلامت زندانیان توجه جدی شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پر خطر زندانهای استان با حضور جمشیدی مدیر کل زندانهای استان ،معاونین ودیگر اعضای این ستاد برگزار شد .

در این جلسه پس از ارائه گزارش عملکرد ستاد کاهش آسیب رفتارهای پر خطر زندانهای استان توسط جوادی معاون سلامت ،اصلاح وتربیت و خادم رئیس بهداشت ودرمان زندانهای استان ،رئیس زندان مراغه در خصوص برنامه های ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در حوزه ی مربوطه به ارائه گزارش پرداخت.

در ادامه مدیرکل زندانهای استان در راستای ارتقاء سلامت زندانیان ، به عنوان یکی از الویتهای اصلی سازمان زندانها ، گفت:  بهداشت و درمان یک مقوله بسیار مهم در زندانهاست که نقش بسزای در کنترل بیماری وسلامت جسمانی مددجویان در ایام تحمل کیفر دارد لذا در راستای دستیابی به اهداف سازمانی و برقراری امنیت درمانی و بهداشتی در زندانهای استان ،کادر درمانی زندانها ، باید با جدیت در این حوزه فعالیت داشته باشند.

جمشیدی در ادامه یکی از روش های پرهیز مداردر مصرف سیگار را ، کمک گرفتن از خود زندانیان  عنوان کرد وافزود : روسای زندانها می توانندبا استفاده از خود مددجویان  درقالب یاوران ترک سیگار در راستای تامین سلامت جسمی زندانیان قدمهای موثری بردارند.

جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پر خطر

جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پر خطر

جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پر خطر

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*