اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / مدیر کل زندانهای آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از خانواده معظم شهدا وایثارگران:ما باید از فرهنگ ایثار وشهادت به عنوان یک راهبرد در مقابل تهدیدات دشمن استفاده کنیم

مدیر کل زندانهای آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از خانواده معظم شهدا وایثارگران:ما باید از فرهنگ ایثار وشهادت به عنوان یک راهبرد در مقابل تهدیدات دشمن استفاده کنیم

آیین تجلیل از خانواده های  معظم شهدا ،جانبازان وایثارگران کارکنان زندانهای استان آذربایجان شرقی در سالن همایش مرکز آموزش زندانهای استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان آیین تجلیل از خانواده معظم شهدا ،جانبازان وایثارگران با حضور مدیر کل زندانهای استان ،مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان ،کارکنان خانواده های معظم شهدا وایثارگران وجمعی از مسئولین برگزار شد.

در این آیین جمشیدی مدیر کل زندانهای استان ضمن خیر مقدم به خانواده معظم شهدا ،ایثارگران وجانبازان کارکنان اداره کل زندانهای استان ، امنیت امروز کشور را مرهون شهدا وایثارگران ۸ سال دفاع مقدس عنوان کرد وافزود :به فرموده ی مقام معظم رهبری خون شهداست که حافظ این نظام ومملکت است لذا ما وظیفه مند هستیم که نسبت به خانواده های  معظم شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس عرض ادب داشته باشیم و یاد و خاطره آنها را گرامی بداریم.

جمشیدی در ادامه ،این نظام واین مملکت را مرهون خون فشانیهای شهدا وایثارگران عنوان کرد وافزود:هر قلمی و هر زبانی قاصر است که از رشادتهای رزمندگان دوران ۸ سال دفاع مقدس ،  وصبوری خانواده ی معظم شهدا را روی کاغذ آورد ویا آن را بیان کند.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه یکی از رموز موفقیت  در ۸ سال دفاع مقدس  را  حضور مردم عنوان کرد وافزود:مردم با حضور خود در جنگ نابرابرکه کشورمان از هرگونه حمایت خارجی بی‌نصیب بودواین در حالی بود که بیش از ۸۰ کشور به عراق کمک می کردند و رزمندگان ما با بهره گیری از آموزه های نهضت عاشورایی توانستند در این جنگ نابرابر ایستادگی کنند ودشمن را از خاک بیرون رانند.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه ، نظام  جمهوری اسلامی  ومسئولیت را امانت از طرف شهدا برشمرد وافزود:شهدا وایثار گران عزیز از جان ومال خود گذشتند وامنیت وآزادی را برای ما به ارمغان آوردند و ما وظیفه داریم از فرهنگ ایثار وشهادت به عنوان یک راهبرد در مقابل تهدیدات استفاده کنیم واین فرهنگها را به نسل های بعدی منتقل کنیم .

جمشیدی در ادامه عرصه ی اصلاح وتربیت را عرصه ای حساس برشمرد وافزود : در جامعه ای که در آن زندگی می کنیم شاهد یکسری آسیب های اجتماعی هستیم که متاسفانه  تعدادی از هموطنان در مسیر زندگی دچار انحراف شده و وارد زندان می شوند وماهم در قبال آنها مسئول هستیم وباید در جهت سلامت آنها گامهای موثری را برداریم .

وی در ادامه هدف از نگهداری افراد آسیب پذیر در مجموعه ی زندان را بازسازگاری اجتماعی وتوانمندسازی آنها عنوان کرد وافزود:اگر در مسیر بازسازگاری اجتماعی وتوانمندسازی زندانیان کوتاهی کنیم مطمئن باشید که باید شاهد مجرمان جدیدی باشیم که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در بوجود آمدن آنها نقش داشتیم  و وظیفه ی همه ماست که به سیاستها واهداف سازمانیمان  جامع عمل بپوشانیم.

در ادامه صمدیان مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان آذربایجان شرقی نیز طی سخنانی در خصوص رشادتهای رزمندگان ۸سال دفاع مقدس مطالبی را ارائه نمود.

مدیر کل زندانهای استان در پایان این مراسم ،نشست صمیمی وپرسش وپاسخ با کارکنان خانواده معظم شهدا ،ایثارگران وجانبازان برگزار کرد ودر راستای رفع مشکلات آنها دستورات لازم را صادر نمود.

شایان ذکر است جمشیدی مدیر کل زندانهای استان با اهداء لوح وکارت هدیه از کارکنان خانواده معظم شهدا ،ایثارگران وجانبازان تجلیل بعمل آورد .

لازم به یادآوریست در این مراسم به مناسبت هفته نیروی انتظامی از سرهنگ اشرفی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان نیز تجلیل شد.

آیین تجلیل از خانواده معظم شهدا ،جانبازان وایثارگران کارکنان زندانهای استان آذربایجان شرقی

آیین تجلیل از خانواده معظم شهدا ،جانبازان وایثارگران کارکنان زندانهای استان آذربایجان شرقی

نشست صمیمی مدیرکل با پرسنل زندانهای استان

تجلیل از فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان به مناسبت هفته ناجا.

تجلیل از مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان

آیین تجلیل از خانواده معظم شهدا ،جانبازان وایثارگران کارکنان زندانهای استان آذربایجان شرقی

آیین تجلیل از خانواده معظم شهدا ،جانبازان وایثارگران کارکنان زندانهای استان آذربایجان شرقی

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*