اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / مدیر جدید مدرسه امید زندان مرکزی تبریزمعرفی شد

مدیر جدید مدرسه امید زندان مرکزی تبریزمعرفی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی تبریز: مدیر جدید مدرسه امید زندان تبریزمعرفی شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین محرمی رئیس اداره فرهنگی تربیتی زندان مرکزی تبریز، آموزش را رکن اساسی توسعه و پیشرفت هر جامعه عنوان کرد و گفت :امیدواریم با تعامل و همکاری خوب و سازنده ای که بین آموزش و پرورش و سیستم زندانبانی حاکم است بتوانیم مدرسه امید را بعنوان تجربه ای موفق درسیستم زندانبانی اسلامی به کمال برسانیم تا مددجویان بازمانده از تحصیل ، بتوانند با حسن استفاده از مدت زمان تحمل حبس مدارج علمی را طی نمایند.

ایشان ضمن قدردانی از تلاش وافر، مدیر قبلی مدرسه  که در راه اندازی و شروع بکار این مدرسه فعالیت داشت گفت: امیدوارم با حضور مدیر جدید شاهد استمرار موفقیت های این مجموعه آموزشی باشیم.

در ادامه علی نریمانی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز فعالیت مدرسه امید را مرهون تلاش و همکاری بین بخشی و اهتمام مدیران ارشد دو مجموعه زندان و آموزش و پرورش دانست و گفت : این که مددجویان بتوانند طی مدت زمانیکه در زندان بسر می برند مقطعی از تحصیلات رسمی را سپری کنند اتفاق بسیار مبارک و عملکردآموزشی و تربیتی ارزشمندی است لذاسعی همه ما براین است زمینه ساز اصلاح و باز پروری وبازگشت عزتمندانه ی زندانیان را فراهم بیاوریم.

معاون آموزش متوسطه ناحیه یک تبریز با اعلام اینکه مدیر مدرسه زندان به افتخار بازنشستگی نایل آمده افزود :از تلاش های صادقانه مدیر سابق قدردانی نموده وبرای مدیر جدید که هم  آشنا به مجموعه و از نیروهای جوان و با انگیزه است آرزوی موفقیت دارم.

ایشان اظهار داشت : امید است با همکاری و تعامل نزدیک وسازنده با مسئولین زندان  در عملیاتی نمودن اولویت ها و سیاست های ابلاغی وزرات آموزش و پرورش موفق تر از پیش عمل کنیم.

در پایان جلسه ابلاغیه انتصاب  مدیر جدید تقدیم و از زحمات مدیر قبلی سپاسگزاری شد.

مدیر جدید مدرسه امید زندان مرکزی تبریزمعرفی شد

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image