اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / مدیرکل زندان های استان:ایجاد زمینه برای سرمایه گذاری و اشتغال پایدار ،اولویت انجمن حمایت از زندانیان در سالجاری است

مدیرکل زندان های استان:ایجاد زمینه برای سرمایه گذاری و اشتغال پایدار ،اولویت انجمن حمایت از زندانیان در سالجاری است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان جلسه هیئت مدیره ی انجام حمایت از زندانیان مراغه با حضور محمدیاری مدیر کل زندانهای استان برگزار شد.

حسن محمدیاری در نشست هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان مراغه افزود: در راستای توسعه و ایجاد درآمدهای پایدار برای این انجمن ها، باید برنامه ریزی های مدونی انجام شود.

مدیرکل زندان ها ی استان در ادامه ایجاد زمینه برای سرمایه گذاری و اشتغال پایدار را از  اولویت های  انجمن حمایت از زندانیان در سالجاری دانست.

وی ادامه داد: براین اساس، استفاده از نیروهای انسانی متخصص و متعهد در این انجمن ها و احصاء زمینه های سرمایه گذاری و تدوین طرح های اشتغالزا ضروری است.

محمدیاری با اشاره به فعالیت ها و اقدامات انجمن حمایت از زندانیان مراغه اضافه کرد: این انجمن در سال های اخیر به یکی از انجمن های برتر کشوری در زمینه خدمات رسانی به زندانیان و خانواده های آنان تبدیل شده و خدمات شایانی در این راستا داشته است.

دادستان عمومی و انقلاب مراغه نیز در این نشست گفت: با تلاش این انجمن و حمایت های خیران نیک اندیش این شهرستان، در طول سال گذشته ۶۷ زندانی آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند.

نادر نجد افزود: حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند از جمله اهدافی است که توسط این انجمن خیریه دنبال می شود.

وی ادامه داد: در راستای ایجاد درآمد و اشتغالزایی نیز، در طول سال گذشته حدود ۱٫۶ میلیارد تومان درآمد حاصل از فعالیت های این انجمن برای خدمات رسانی و آزادی زندانیان صرف شده است.

وی با تاکید بر لزوم ایجاد درآمدهای پایدار برای انجمن حمایت از زندانیان مراغه اضافه کرد: براساس چشم انداز تعریف شده برای سالجاری، برخی طرح های اشتغال زا و درآمد زا از جمله ایجاد گلخانه، راه اندازی کارگاه چرم دوزی و گونی بافی اجرا خواهد شد.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه نیز با اشاره به فعالیت های یک ساله این انجمن گفت: هم اکنون خانواده های زندانیان شهرستان های مراغه و عجب شیر در زندان مراغه و زندان های سایر شهرها از خدمات حمایتی این انجمن بهره مند هستند.

سید علا الدین نقیبی افزود: توزیع سبدهای حمایتی و غذایی، البسه، پوشاک و حمایت های مالی از جمله اقداماتی بوده که با حمایت خیران این شهرستان برای خانواده های زندانیان نیازمند انجام می شود.

وی اضافه کرد: هم اکنون این انجمن آماده مشارکت و همکاری با سرمایه گذاران برای ایجاد اشتغال و درآمد پایدار بوده که زمینه ساز خدمات رسانی بهینه و مناسب تر به اقشار آسیب پذیر خواهد شد.

در این نشست نادر نجد داستان به عنوان رئیس هیات مدیره، قربان صفی لویی به عنوان نائب رئیس، اکبر ابراهیمی به عنوان بازرس، حبیب مرقع به عنوان خزانه دار برای ۲ سال انتخاب شدند و سید علا الدین نقیبی برای یک سال دیگر به عنوان مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه ابقا شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image