اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / محمدیاری مدیر کل زندانهای استان :تزریق روحیه وتفکر بسیجی به همه همکاران یک ضرورت است

محمدیاری مدیر کل زندانهای استان :تزریق روحیه وتفکر بسیجی به همه همکاران یک ضرورت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان جلسه شورای پایگاه شهید لاجوردی اداره کل زندانهای استان با حضورمحمدیاری مدیرکل وفرمانده پایگاه شهید لاجوردی ، سرهنگ پاسدار محمودزاده فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندی و جمعی از اعضاءشورای حوزه وپایگاه در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

در این جلسه ، ابتدا محمدیاری مدیر کل زندانهای استان ضمن خیرمقدم ،به اهداف وفعالیت های بسیج اشاره ای کرد وافزود : اگر با اعتقاد به وظایف کاری خود بنگریم و به نحو احسن به  وظایف خود عمل کنیم  مطمئناٌ  رضایت خداوند را در پی خواهد داشت.

فرمانده پایگاه شهید لاجوردی  به تلاشهای بسیجیان در زمان دفاع مقدس اشاره ای کرد وگفت  : اگر کسی اسم خود را بسیجی بگذارد باید بداند که وظیفه سنگینی بر دوش دارد و با رفتار و اعمالش باید الگویی برای سایر همکاران باشد.

محمدیاری  در ادامه به نکاتی در مورد مناسبت های پیش رو اشاره نمود و اجرای برنامه های دهه ی امامت و گرامیداشت هفته دفاع مقدس را مورد تاکید قرار داد

وی در پایان سخنان خود ضمن اعلام پشتیبانی از مجموعه بسیج ، تزریق روحیه و تفکر بسیجی را به تمامی همکاران ضروری دانست و موفقیت تمامی همکاران را از درگاه ایزد منان خواستار گردید.

در ادامه محمود زاده  فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندی  شهید مدنی نیز  با اشاره به اهمیت و نقش بسیج در دوران مختلف نظام اسلامی گفت: امروز بسیج نقطه امید و اتکای مردم در بحران‌های مختلف می باشد

وی  افزود :تاکنون بسیج در هر عرصه‌ای وارد شده، توانسته  نقش مهم و مؤثری را در آن عرصه نشان دهد.

در ادامه اعضای شورا در خصوص فعالیت های اخیر خود در هر حوزه تخصصی گزارشاتی ارائه کرده و در پایان همه اعضا در جهت بهبود عملکرد هر حوزه به بحث و مشورت پرداختند.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه جوادی معاون سلامت ،اصلاح وتربیت وجانشین پایگاه شهیدی لاجوردی اداره کل به ارائه گزارش پایگاه در تمامی حوزه ها پرداخت.

جلسه مشترک شورای پایگاه شهید لاجوردی وحوزه بسیج کارمندی شهید مدنی

جلسه مشترک شورای پایگاه شهید لاجوردی وحوزه بسیج کارمندی شهید مدنی

جلسه مشترک شورای پایگاه شهید لاجوردی وحوزه بسیج کارمندی شهید مدنی

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image