اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / محمدیاری در جمع سربازان وظیفه زندان مرکزی تبریز : دوره خدمت سربازی ، بهترین فرصت برای تجربه اندوزی است.

محمدیاری در جمع سربازان وظیفه زندان مرکزی تبریز : دوره خدمت سربازی ، بهترین فرصت برای تجربه اندوزی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی تبریز، نشست صمیمی مدیرکل زندانهای استان با سربازان یگان حفاظت زندان تبریز ، برگزارشد.

حسن محمد یاری مدیرکل زندانهای استان در این نشست صمیمی ، سربازان را بعنوان نیروی جوان و تامین کننده امنیت و نظم در یگان خدمتی دانست  و به اغتنام دوره سربازی و مقطع جوانی  اشاره کرد و گفت:  دوره خدمت سربازی فرصت تجربه اندوزی ، طلیعه تلاش و مشارکت درامور اجتماعی و آغاز مرحله بالندگی و پرداختن به شان اجتماعی است .

مدیرکل زندانهای استان با یادآوری جانفشانی ها و ایثار شهدای دوران دفاع مقدس افزود : شهدا بعنوان سربازان واقعی وطن و یاران و انصار ابا عبدالله الحسین حقیقتاً با دادن سر و جان خویش در راه دفاع از ناموس و شرف و دین ، سربازی را معنا کردند که باید همواره به یاد آن بزرگان عرصه ایثار و شهادت بوده و در انجام امور محوله و حراست و حفاظت از آرمانهای امام و شهدا ، هیچگونه سستی و رخوت به خویش راه ندهیم

ایشان در ادامه خطاب به سربازان گفت: سربازی درنظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق الهی است که سعی کنید با تلاش وکوشش،  سطح  آمادگی های جسمی  و روحی خود را ارتقاء بخشید.

برپایه این گزارش در بخش دیگری از این مراسم گروه تواشیح یگان  ، قطعه ای را در گرامیداشت شهدا ارائه و درپایان با اهدای لوح سپاس و هدایای نقدی از چندنفر سرباز فعال فرهنگی

محمدیاری در جمع سربازان وظیفه زندان مرکزی تبریز : دوره خدمت سربازی ، بهترین فرصت برای تجربه اندوزی است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image