اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / محفل  قرآن کریم و خاطره گویی ویژه هفته بزرگداشت دفاع مقدس در زندان تبریز

محفل  قرآن کریم و خاطره گویی ویژه هفته بزرگداشت دفاع مقدس در زندان تبریز

محفل  قرآن کریم و خاطره گویی ویژه هفته بزرگداشت دفاع مقدس  با حضورچهره های قرآنی کشوری و رزمندگان جبهه های حق علیه باطل در زندان مرکزی تبریز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی تبریز محفل قرآن کریم وخاطره گویی ویژه هفته بزرگداشت دفاع مقدس  با حضورچهره های قرآنی کشوری و رزمندگان جبهه های حق علیه باطل در زندان مرکزی تبریز برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین علیمددی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان طی سخنرانی در این محفل ،  قرآن را مایه سعادت و نورانیت در زندگی عنوان کرد و گفت:خداوند شاه کلید بهره مندی از هدایت و سعادت انوار قرآن را اطمینان و اعتقاد راسخ به وعده ها و معارف نجات بخش آن معرفی می نماید.

ایشان  درادامه افزود:اگر انسان به قرآن کوچکترین شک و تردیدی در دل داشته باشد از صهبای کلام وحی محروم مانده و نخواهد توانست به سرای امن و امان ثقل اکبر وارد شود.

بر پایه این گزارش در ادامه مراسم یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخته و شرح حالی از جانفشانی ها و ایثار و مجاهدت خلبانان تیز پرواز نیروی هوایی جمهوری اسلامی و نقش آنان در شکست ماشین جنگی دشمن و توطئه های استکبار جهانی پرداخت .

در بخش دیگری از این مراسم سه تن از قاریان مشهور کشوری به قرائت آیاتی از قرآن پرداخته و استاد مهدی محمد زاده ابتهال خوانی کرد و جلسه با شور حال معنوی و در حالیکه اکثر مددجویان و حاضرین تحت تاثیر اجرای معنو ی و تاثیر گذار این چهره قرآنی قرارگرفته ومنقلب شده بودند خاتمه یاقت.

محفل  قرآن کریم و خاطره گویی ویژه هفته بزرگداشت دفاع مقدس در زندان تبریز

محفل  قرآن کریم و خاطره گویی ویژه هفته بزرگداشت دفاع مقدس در زندان تبریز

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image