اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / محفل انس با قرآن در بندنسوان زندان مراغه

محفل انس با قرآن در بندنسوان زندان مراغه

محفل انس با قرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان در بند نسوان زندان مراغه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از  روابط عمومی اداره زندان مراغه، صفیلوئی رئیس اداره زندان مراغه در این مراسم با اشاره به فضای معنوی ماه مبارک رمضان، زندان را بهترین فرصت برای بهره گیری ازآیات قرآن و ایجاد فضای معنوی در درون عنوان کرد.

وی در ادامه  با بیان اینکه مددجویان با  انس  قرآن  علاوه بر اینکه می توانند خودشان را از نظر معنوی تقویت کنند در کنار آن نیز می توانند بهره ی مادی نیز ببرند که نمونه ی آن ۲ نفر از زندانیان بند نسوان در سال گذشته بودکه با استفاده از حفظ قرآن توانستند از زندان آزاد شوند که امیدواریم تمام زندانیان بالاخص زندانیان زن با بازگشت سعادتمندانه از زندن آزاد گردند.

در ادامه مربی فرهنگی و تربیتی و روحانی بند نسوان پیش از سخنان ریاست زندان گزارشی از برنامه های فرهنگی و تربیتی و قرآنی بند نسوان ارائه نمود و در ادامه مددجویان به صورت جمع خوانی آیاتی از کلام اله مجید و صلوات خاصه امام زمان(ع) را اجرا نمودند.

در پایان نیز با اهدای جوایز از کلیه مددجویان بند نسوان و همکاران بند نسوان که در اجرای برنامه های فرهنگی و تریتی شرکت فعال دارند تجلیل به عمل آمد.

محفل انس با قرآن در بندنسوان زندان مراغه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image