اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / شورای فرهنگی زندان مرکزی تبریز تشکیل شد

شورای فرهنگی زندان مرکزی تبریز تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به  نقل از روابط عمومی زندان تبریز، شورای فرهنگی زندان مرکزی تبریز با حضور رئیس زندان و شرکت اکثریت اعضاء تشکیل  یافت.

در این جلسه آقائی ضمن خیر مقدم ،فعالیت های فرهنگی ،آموزشی ،ورزشی و  اعتقادی  را از اهم برنامه های زندان و زندانبانی اسلامی عنوان کرد وافزود : این برنامه ها در صورت عملیاتی شدن  می تواند تضمین کننده امنیت و آرامش در زندان باشند.

آقائی رئیس شورای فرهنگی و تربیتی زندان مرکزی تبریز ، قرآن آموزی و حفظ کلام وحی و کلام حضرات معصومین را از افتخارات زندانبانی درنظام اسلامی عنوان کرد و خواستار رونق بیشتر  طرح های قرآنی شفا و  غدیر ، در زندان تبریز شد ، ایشان همچنین از همدلی و  همکاری کارکنان در اجرای برنامه ها و تکالیف سازمانی وگسترش فعالیت های فرهنگی تشکر وقدردانی نمود

رئیس زندان تبریز  فرهنگ سازی الگوهای رفتاری مناسب  را در استحکام  فعالیتهای آموزشی مهم ارزیابی کرد و گفت: باید جلسات گفتگو و تعامل و همکاری با زندانیان، بویژه رابطین فرهنگی و همیاران بندها بیشتر و با فاصله زمانی کمتر برگزار شود تا بتوان از این ظرفیتها در  راستای جبران قسمتی از اعتبارات اقدام نمود .

ایشان با اذعان به ضرورت  ارائه  آمار وعملکردها گفت  : با مستند سازی فعالیت های انجام یافته زحمات و تلاش های صادقانه همکاران را با زبان گویا و تاثیر گذار هنری به افکار عمومی انعکاس داد.

در ادامه رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان و دبیر جلسه ضمن تشکر از همراهی ، هماهنگی و مساعدت همه اعضاء در اجرای برنامه های فرهنگی گفت: کار فرهنگی امری جمعی و مشارکتی است که برای نیل به موفقیت های بیشترباید هم افزایی و تعامل سازنده بین بخش های مختلف برقرارباشد.

شایان ذکر است اعضاء حاضر در جلسه پس از بیان نقطه نظرات مصوباتی را تصویب کردند

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*