اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / شروع دوره آموزشی آشنایی با صنایع دستی ویژه کارشناسان اشتغال وحرفه آموزی زندانهای سراسر کشور در تبریز

شروع دوره آموزشی آشنایی با صنایع دستی ویژه کارشناسان اشتغال وحرفه آموزی زندانهای سراسر کشور در تبریز

دوره آموزشی آشنایی با صنایع دستی برای ایجاد اشتغال پایدار ویژه یکارشناسان اشتغال وحرفه آموزی زندانهای سراسر کشور در تبریز شروع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان دوره آموزشی آشنایی با صنایع دستی برای ایجاد اشتغال پایدار ویژه ی کارشناسان اشتغال وحرفه آموزی زندانهای سراسر کشورردر مرکز آموزش وپژوهش منطقه یک زندانهای کشور شروع شد.

در ابتدای این همایش جوادی معاون سلامت ،اصلاح وتربیت زندانهای استان ضمن خیر مقدم به کارشناسان اشتغال وحرفه آموزی زندانهای سراسر کشور ، بر لزوم ایجاد اشتغال پایدار برای زندانیان تاکید کرد و اظهار داشت: اشتغال و حرفه‌آموزی از مهم‌ترین برنامه‌های اصلاحی و تربیتی در زندان‌هاست که نقش اساسی در کاهش آسیب های اجتماعی وباز پروری زندانیان را دارد.

ایشان در ادامه اشتغال  زندانیان را در بازسازی شخصیتی و اجتماع پذیری آنها مهم برشمرد وافزود :با ارتقا، مهارتهای شغلی در بین زندانیان  می توان اعتماد به نفس را در آنها بوجود آورد وزمینه ی عدم بازگشت آنها را به زندان فراهم نمود.

معاون سلامت ،اصلاح وتربیت در ادامه افزود : با بکارگیری زندانیان در راستای تولید و اشتغال و درآمدزایی ،خانواده‌های آنها نیز از ثمرات آن  بهرمند خواهند شد و امیدوارم که با تسهیل مقدمات اشتغال برای آنها  بتوانیم گامهای اساسی در راستای بازگشت شرافتمندانه ی مددجویان  به جامعه برداریم .

ایشان در پایان به فعالیت های صورت گرفته در حوزه اشتغال وحرفه آموزی در زندانهای استان مخصوصاٌ مرکز اشتغال سهند پرداخت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*