اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / رگزاری کارگاه آموزشی کنترل شورش و اغتشاش در مواقع بحران در زندان میانه

رگزاری کارگاه آموزشی کنترل شورش و اغتشاش در مواقع بحران در زندان میانه

یک دوره کارگاه آموزشی کنترل شورش و اغتشاش در مواقع بحران و مقابله با ناآرامی ها با همکاری یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان ،برای پرسنل کادر و وظیفه زندان میانه برگزار گردید . 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان، به نقل از روابط عمومی زندان میانه ، یک دوره کارگاه آموزشی کنترل شورش و اغتشاش در مواقع بحران و مقابله با ناآرامی ها با همکاری یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان  برای پرسنل کادر و وظیفه زندان میانه برگزار گردید .

رئیس زندان میانه اهم آیتم های آموزشی را آشنائی با تجهیزات کنترل اجتماعات و نحوه به کارگیری آن ، آشنائی با تجهیزات انفرادی و تخصصی کنترل شورش، آشنائی با انواع آرایشات نظامی ، آشنائی با انواع گازها ، اقدامات تامینی جهت خنثی نمودن اغتشاش و شورش عنوان کرد وافزود: هدف از برگزاری این کارگاه ها بالابردن ضریب امنیتی و آمادگی پرسنل در مواقع بحران است .

وی افزود : برگزاری این مانورها ضمن هوشیاری بیشتر کارکنان و سربازان موجب ارتقاء توانایی های آنان نیز می شود که رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت از اهداف دیگر این کارگاه  می باشد

سلیمانی  در ادامه افزود:تداوم آموزش همچین کارگاههای موجب می شودکارکنان با  نحوه کنترل شورش و مدیریت بحران و هرگونه تحرک و رخداد امنیتی بیشتر آشنا شوند.

در ادامه فرمانده یگان حفاظت زندان میانه گفت :  برگزاری این نوع کلاس های آموزشی برای ارتقای کارآئی نیروهای یگان حفاظت زندان برای جلوگیری و مقابله با هرنوع ناآرامی ها و مقابله با شورش و اغتشاش احتمالی لازم بوده و تکرار منظم آنها نیز ضروری می باشد .

برگزاری کارگاه آموزشی کنترل شورش و اغتشاش در مواقع بحران در زندان میانه

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*