اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / ذبح قربانی در زندان میانه بمناسبت عید سعید قربان

ذبح قربانی در زندان میانه بمناسبت عید سعید قربان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه ،نماز عید قربان صبح روز عید همزمان با سراسر کشور و با حضور گستره مددجویان و کارکنان در زندان میانه اقامه شد .

در ابتدای این مراسم مسئول فرهنگی و تربیتی زندان میانه  ضمن تبریک این عید بزرگ به تمامی حاضرین ، اشاره به فرموده حضرت علی (ع) نمود و گفت : امروز روز ((ثجّ )) و ((عجّ)) است . ثجّ ، خون قربانی هاست که می ریزد پس نیت هرکس صادق باشد ، اولین قطره خون قربانی او کفاره همه گناهان است . و عجّ دعاست پس به درگاه خداوند دعا کنید .

بهروز سلیمی ، رئیس زندان نیز این روز را  به تمامی مددجویان تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای آنها آرزوی موفقیت و آزادی زود به هنگام و عاقبت بخیری را نمود .

سپس مراسم ذبح قربانی بعد از خواندن نماز و دعا توسط مددجویان و با حضور جمعی از کارکنان و اجرای موسیقی سنتی زنده در داخل بند برگزار گردید .

ضمناً به مناسبت این عید بزرگ و در اجرای دستور العمل سازمانی ، جلسه شورای طبقه بندی با حضور امامی ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان که در محل زندان برگزار شد  و  تعداد کثیری از مددجویان حائز شرایط ، به مرخصی اعزام شدند .

برگزاری نماز عید قربان در زندان میانه

برگزاری نماز عید قربان در زندان میانه

برگزاری نماز عید قربان در زندان میانه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image