اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / دیدار مدیر کل زندانهای استان با فرمانده سپاه عاشورا

دیدار مدیر کل زندانهای استان با فرمانده سپاه عاشورا

جمشیدی مدیرکل زندانهای استان به همراه روسای حفاظت و اطلاعات ، بازرسی ، مدیر زندان تبریز ، مدیر بنیاد تعاون زندانیان و مسئول روابط عمومی استان با سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورا دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی ، در این دیدار جمشیدی ضمن ارائه گزارش از اهم فعالیت های فرهنگی ، تامینی و تربیتی در زندانهای استان ، بر لزوم انتقال زندان تبریز به محل جدید اشاره کرد و خواستار همیاری و مساعدت در تحقق آن مهم شد.

مدیرکل زندانهای استان از بهسازی و بازسازی بسیاری از اماکن داخل زندانهای استان خبر داد و گفت : سپاه پاسداران نیز با تکیه بر ظرفیت بالا و توانمندی های تخصصی می تواند در بسیاری از حوزه ها به ویژه عمرانی ، اجتماعی و فرهنگی زندانهای استان را مساعدت نماید.

وی به اجرای بسیاری از برنامه های موثر در کاهش جمعیت کیفری ، کاهش آسیب رفتار های پر خطر و فرهنگی و تربیتی در زندانها اشاره کرد و فضای فعلی را مانع به ثمر رسیدن و نیل به اهداف سازمانی دانست.

مدیرکل زندانهای استان از پیشرو بود استان آذربایجان شرقی در فعالیت های فرهنگی به ویژه فعالیت های قرآنی در میان زندانیان خبر داد و گفت : با تامین امکانات و فضای مناسب در حال گسترش طرح هستیم.

در ادامه سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورا ضمن تبریک ولادت امام حسن عسگری ، از تلاش مجموعه زندانهای استان به ویژه مدیرکل زندانهای استان تقدیر و تشکر کرد و گفت : خدمت در عرصه زندانبانی و اصلاحی و تربیتی امری است بسیار دشوار که یقینا به پشتوانه ایمان و پشتکار و استمرار روحیه انقلابی موفقیت های روزافزون حاصل خواهد شد.

فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان مولود انقلاب و حافظ دستاوردهای وسیع انقلاب اسلامی از هر فرصتی برای خدمت به آحاد مردم به ویژه در مناطق محروم و روستاهای دورافتاده استفاده کرده و خود را در تمامی مراحل و عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و عمرانی تابع ولی امر مسلمین می داند.

وی در ادامه با اشاره اینکه منافع انقلاب به همه منافع فردی و سازمانی ارجحیت دارد ، گفت : حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی از اهم فعالیت های سپاه پاسداران است و به تبع آن در هر حوزه که کشور نیاز داشته باشد وارد کار شده و منافع مردم و انقلاب را تامین خواهد نمود.

سردار سرتیپ دوم پاسدار غلام عسکر کریمیان اظهار کرد: یکی از عوامل مهم در پایداری و تثبیت نظام های مختلف سیاسی، تولید قدرت ملی در سایه حمایت ها و پشتیبانی های مردمی و حضور آنها در صحنه است که ارتقا و افزایش قدرت ملی در سایه تقویت و گسترش روحیه خدمت گذاری در میان مسئولان می باشد و در این راستا در کنار رسالت های اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها در بخش کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیری با افتخار کمک خواهیم کرد.

دیدار مدیر کل زندانهای استان با فرمانده سپاه عاشورا

دیدار مدیر کل زندانهای استان با فرمانده سپاه عاشورا

دیدار مدیر کل زندانهای استان با فرمانده سپاه عاشورا

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image