اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / آرشیو تصویری / دیدار مدیر کل زندانهای استان با رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی

دیدار مدیر کل زندانهای استان با رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ،حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان به همراه قیصرنژاد معاون اداری ومالی وجوادی معاون سلامت ،اصلاح وتربیت  به منظور تشریح برنامه های اقدامی در زندانهای استان با حجت الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری استان دیدار کرد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری استان  ضمن تبریک انتصاب حسن محمدیاری به عنوان مدیر کل زندانهای استان بحث کاهش جمعیت کیفری را از جمله موارد  مهم برشمرد وافزود : کاهش هدفمند جمعیت کیفری و اعطای هدفمند امتیازات قضائی به زندانیان واجد شرایط باید جزء الویت ها قرار گرفته وپیگیریهای مستمر در این خصوص انجام پذیرد.

رئیس کل دادگستری استان در ادامه توجه به مسائل فرهنگی مددجویان  ،از جمله برگزاری مراسم های مختلف برای خانواده ی زندانیان در مناسبت ها ی مختلف  را از جمله عوامل مهم در آرامش  بخشی فضای  زندان   عنوان کرد وبرگزاری چنین برنامه های فرهنگی برای خانواده مددجویان را خواستار شد.

حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی در این دیدار تلاش برای رفع مشکلات زندانهای استان از جمله انتقال زندان مرکزی تبریز به خارج از شهر و ایجاد فضاهای فیزیکی جدید در زندانهای استان وکاهش جمعیت کیفری را  بعنوان اولویتها برشمرد و خاطر نشان ساخت: در تمام این محورها از ظرفیت دستگاه قضائی جهت رسیدن به اهداف  تعیین شده که قطعا تعالی کارائی نظام قضائی استان را بدنبال دارد استفاده خواهیم کرد.

وی در ادامه استفاده از ظرفیت های سایر دستگاههای اجرایی استان در راستای بهربرداری موثر از زندانیان رای بازرا ازدیگرالویت ها برشمرد وافزود :اگر بتوانیم در این خصوص موفق عمل کنیم از یک طرف می توانیم هزینه های زندان را که باید به نگهداری این مددجویان صرف می کردیم به حداقل برسانیم و از طرفی ایجاد درآمدزایی برای زندانیان و خانواده های آنها را فراهم بیاوریم.

مدیر کل زندانهای در ادامه  از مسئولین قضایی استان بجهت پیگیری ورفع  مشکلات زندان از جمله آقای خلیل الهی دادستان مرکز استان تقدیر وتشکر نمود.

شایان ذکر است حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان در ادامه با دادستان مرکز استان نیز  دیدار نمود.

دیدار مدیر کل زندانهای استان با رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*