اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / دیدار مدیر کل زندان های استان با نمانیده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه

دیدار مدیر کل زندان های استان با نمانیده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه

حسن محمدیاری مدیر کل زندان های استان با نمانیده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی  اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مراغه ، محمدیاری مدیر کل زندان ها استان  به همراه جوادی معاون سلامت ،اصلاح وتربیت  وجمعی از روسای ستاد اداره کل ورئیس زندان مراغه  با آیت الله پورمحمدی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان مراغه دیدارکردند.

در این دیدار آیت الله پورمحمدی نمانیده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه ضمن تبریک انتصاب آقای محمدیاری به سمت مدیر کل زندان های استان، اقدامات سازمان زندان ها را در کمک به زندانیان و حمایت از خانواده آنان را بسیار خوب ارزیابی نمود و امر اصلاح و تربیت و آزادسازی زندانیان را کار بزرگ فرهنگی توصیف ، و خواستار توجه بیشتر بر حمایت و آزادسازی زندانیان را شد.

امام جمعه مراغه در ادامه خواستار تسریع در پیشبرد پروژه زندان مراغه وهمچنین حمایت و پشتیبانی مسئولین از این پروژه ملی و استانی را شد.

حسن محمدیاری مدیر کل زندان ها استان  نیز با تقدیر از توجه امام جمعه مراغه به مسائل  ومشکلات زندانیان، گزارشی از وضعیت موجود زندان های استان ارائه  وکمبود فضای فیزیکی در زندانهای استان را از جمله مشکلات اساسی در استان  نام برد.

مدیر کل زندان های استان همچنین با اشاره به میزان پیشرفت پروژه جدید زندان مراغه، از انجام مناقصه دوم برای ادامه پروژه زندان جدید خبر داد و ابراز امیدواری نمود با همیاری مسئولین شهرستانی و استانی شاهد پیشرفت سریع تر پروژه باشیم.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image