اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / دیدار محمدیاری مدیر کل زندانهای استان با بهبودی رئیس سازمان برنامه وبوجه آذربایجان شرقی

دیدار محمدیاری مدیر کل زندانهای استان با بهبودی رئیس سازمان برنامه وبوجه آذربایجان شرقی

حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان با بهبودی رئیس سازمان برنامه وبوجه استان  آذربایجان شرقی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان حسن محمدیاری به همراه رضازاده ذیحساب اداره کل با دکتر بهبودی رئیس سازمان برنامه وبوجه استان وجلالی معاون هماهنگی امور بودجه سازمان مدیریت وبرنامه ریزی دیدار کردند .

در این دیدار مدیر کل زندانهای استان در خصوص وضعیت اعتبارات وهمچنین وضعیت پروژهای عمرانی در دست اقدام زندانهای استان با رئیس و معاون سازمان  برنامه وبودجه استان آذربایجان شرقی به گفتگو پرداخت.

محمدیاری خاطر نشان کرد: تأمین فضای مناسب نگهداری زندانیان یکی از مهمترین اصول زندانبانی اسلامی در راستای رعایت حقوق شهروندی و حفظ کرامت انسانی است و هم اکنون با وضع موجود ساختمان های زندانهای استان و بافت فرسوده و غیر استاندارد آنها، ساخت زندان مرکزی تبریز لازم و ضروری است.

وی در ادامه  از تعامل سازمان برنامه و بودجه استان با اداره کل زندان های استان قدردانی کرد و گفت: هدایت وهمراهی هایی که در راستای کمک به باز پروری  اجتماعی  زندانیان از طرف مسئولین استان بخصوص سازمان برنامه وبودجه استان صورت می گیرد همواره راه گشا بوده و شایسته قدردانی است.

در ادامه دکتر بهبودی  رئیس سازمان برنامه وبوجه استان ضمن تبریک انتصاب حسن محمدیاری  به مدیر کل زندانهای استان گفت : با توجه به سختی کار در زندانها سعی و تلاش خواهیم کرد که تعامل و همکاری خوبی را در چارچوب قوانین و مقررات  ،با زندانهای استان داشته باشیم چرا که حمایت از زندانیان و خانواده های آنها به منظور اصلاح و جلوگیری از آسیب های اجتماعی ، وظیفه ای همگانی است و همت همه مسئولین را می طلبد.

دیدار محمدیاری مدیر کل زندانهای استان با بهبودی رئیس سازمان برنامه وبوجه آذربایجان شرقی

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image