اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / نشست صمیمی مدیر کل زندانهای استان با روسای اندرزگاههای زندان مرکزی تبریز

نشست صمیمی مدیر کل زندانهای استان با روسای اندرزگاههای زندان مرکزی تبریز

حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان با روسای اندرزگاههای زندان مرکزی تبریز نشست صمیمی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ،مدیر کل زندانهای استان با روسای اندرزگاههای زندان مرکزی تبریز جلسه هم اندیشی بر گزار کرد .

حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان در این نشست شناسایی نقاط قوت وضعف را یکی از راههای مهم در راستای پیشبرد اهداف زندانبانی عنوان کرد وافزود : معتقدیم هر مجموعه ای  نقاط ضعف و قوتی دارد لذا باید در راستای برطرف نمودن نواقص تلاش کنیم و با استفاده از برنامه های مفید و کاربردی سایر زندانها در جهت رشد و پیشرفت حرکت کنیم.

ایشان در ادامه بهره برداری کافی از فضاهای موجود در زندانها را خواستار شد وافزود : با توجه به اینکه یکی از پیش شرطهای لازم جهت اجرای برنامه های اصلاحی وتربیتی وجود فضا های فیزیکی برای این منظور است لذا باید از فضا های موجوددر زندان مرکزی تبریز  استفاده حداکثری را  به منظور طبقه بندی زندانیان ببریم.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه نبود باشگاهها ی ورزشی برای زندانیان را یکی ار بزرگترین خلع در زندانهای استان عنوان کرد وافزود: ورزش یکی از سالم‌ترین تفریحات و سرگرمی‌ها برای همه اقشار به ویژه زندانیان  در راستای پر نمودن اوقات فراغت آنهاست  لذا  توجه و ارتقا حوزه ورزش موجب خواهد شد بسیاری از آسیب ها و مشکلاتی که در زندان وجود دارد کاهش پیدا کندکه امیدواریم بتوانیم دراین خصوص قدم های موثری را برداریم .

ایشان با بیان اینکه کارهایمان  را به خاطر رضای خدا انجام دهیم افزودند: انگیزه اصلی در انجام کارها باید رضای ذات حق تعالی باشدکه اگربه خداوند اعتماد کنیم وبا او عهد وپیمان ببندیم در نهایت امید و ایمانمان بیشتر و قوی تر خواهد شد وهمه کارهایمان رنگ خدایی به خود خواهد گرفت.

ایشان در ادامه از همه روسای اندرزگاهها خواست در راستای استفاده بهتر از فضاهای فیزیکی نکته نظرات خودشان را به صورت مکتوب بیان کنند تا بتوانیم نهایت بهره را از فضاهای موجوددر زندانها ببریم.

شایان ذکر است در این نشست روسای اندرزگاههای زندان مرکزی تبریز نقطه نظرات خودشان را در حوزه های مختلف با مدیر کل زندانهای استان در میان گذاشتند.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image