اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / دیدار سرپرست زندان مرکزی تبریز با معاون سلامت ،اصلاح و تربیت زندانهای استان

دیدار سرپرست زندان مرکزی تبریز با معاون سلامت ،اصلاح و تربیت زندانهای استان

قویدل سرپرست زندان مرکزی بهمراه معاونین زندان با جوادی معاون سلامت ،اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان آذربایجان شرقی :در این دیدار  قویدل با ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی ،آموزشی ،حرفه آموزی و درمانی افزود:اجرای دستورالعمل ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر علیرغم محدودیت ها و کمبود اعتبارات در صدر برنامه های جاری زندان قرار دارد که امیدواریم با بهره گیری از ظرفیت و استعداد های موجود و با حمایت های مدیر کل و معاونین اداره زندانهای استان بتوانیم سطح کمی و کیفی امر زندانبانی را  ارتقاءدهیم.

جوادی معاون سلامت،اصلاح و تربیت زندانهای استان نیز در این دیدار مجموع فعالیت های صورت گرفته در زندان تبریز را مطلوب ارزیابی و اظهار داشت: از جمله ویژگیهای مثبت  برنامه های فرهنگی تربیتی زندان مرکزی ایجاد  تعامل مسئولین سازنده و اثربخش  با دستگاه قضایی است که موجبات گسترش برنامه های قرآنی شده است که باید  با بهره گیری از  این ظرفیت بتوانیم در کنار فعالیت های ارزشمند حفظ قرآن سایر فعالیتهای تربیتی رانیزتوسعه دهیم .

ایشان با اذعان به محدودیت اعتبارات و منابع و گستردگی فعالیتهای زندانبانی از تلاش های مسئولین زندان تبریز قدردانی و ادامه داد: برابر تاکیدات مدیر کل زندانهای استان مجموعه ستاد اداره کل  سعی خواهیم کرد با حمایت و پشتیبانی از برنامه های زندانها در روند بهبود شرایط و ارتقای سطح فعالیت ها سهیم باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین محرمی رییس اداره فرهنگی تربیتی  در ادامه این دیدار باارائه گزارشی از برنامه های ستاد اجرایی ماه مبارک رمضان ، ضرورت غنی سازی اوقات فراغت زندانیان را یادآورشده و گفت:اجرای مطلوب طرح قرآنی  و برنامه های دینی و مناسبتی و هنری از دیگر برنامه هایی است که همزمان با ماه مبارک رمضان درحال اجراست.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image