اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / دیدار رئیس دادگستری و دادستان شهرستان میانه با سرپرست زندان میانه

دیدار رئیس دادگستری و دادستان شهرستان میانه با سرپرست زندان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی اداره زندان میانه ، رئیس دادگستری و دادستان میانه با سرپرست زندان میانه  در محل زندان دیدار نمودند .

سلیمی ، سرپرست زندان میانه ضمن عرض خیرمقدم گفت :  هدف از زندانبانی اسلامی ، اصلاح و تربیت نفوس به خطا رفته بوده  و این امر میسر نمی شود مگر با ارائه برنامه های  فرهنگی و تربیتی ، اشتغال و حرفه آموزی ، آموزش مددجویان و همچنین تعامل با مراجع  قضائی .

وی افزود : زندان میانه یکی از موفق ترین زندانهای استان در بحث تعامل با دستگاه قضائی می باشد که اقدامات برجسته ای نیز در این زمینه صورت گرفته است .

وی ابراز کرد : بحث حساس و اصلی زندانها ، مقوله ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و رئیس دستگاه قضا می باشد که امیدواریم با تعامل جنابعالی و دادستان محترم بهتر از پیش بتوانیم این مسئله را در زندان میانه پیاده نمائیم .

 

سپس فکور ، رئیس دادگستری شهرستان نیز ضمن عرض تبریک انتصاب بعنوان سرپرست زندان  از تلاش های رئیس  قبلی زندان و پرسنل خدوم اداره زندان تقدیر و تشکر نمود و گفت : بنده از کلیه مسائل و مشکلات زندان آگاه هستم و این مشکلات حل نمی شود مگر با همکاری کلیه مسئولین قضائی، شهرستانی ، استانی و سازمانی .

وی در ادامه گفت : بنده قول مساعد می دهم در تمامی مراحل یار و یاور زندان باشم و به حول و قوه الهی در مقوله ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری در اولین جلسه  این کمیته تمامی موانع و مشکلات احصاء و بررسی و تا حدامکان رفع خواهد شد و در اولین فرصت ممکن از مجموعه زندان بازدیدی بعمل خواهم آورد .

امامی ، دادستان عمومی وشهرستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های سلیمانی ، رئیس سابق زندان میانه و تبریک به سلیمی و انتصاب بعنوان سرپرست زندان گفت : بنده نیز در ادامه سخنان رئیس دادگستری ، در تمامی مراحل و مشکلات در کنار پرسنل اداره زندان میانه هستم .

دیدار رئیس دادگستری و دادستان شهرستان میانه با سرپرست زندان میانه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*