اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / دیدار رئیس دادگستری ، دادستان عمومی وانقلاب در زندان میانه

دیدار رئیس دادگستری ، دادستان عمومی وانقلاب در زندان میانه

رئیس دادگستری ، دادستان  عمومی وانقلاب به همراه قضات در زندان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه ،رئیس دادگستری ، دادستان  عمومی وانقلاب به همراه قضات  شهرستان طبق دعوت قبلی رئیس زندان میانه در زندان حضور یافته و در دیداری چهره به چهره  از نزدیک به مشکلات قضائی  مددجویان رسیدگی نمودند .

سلیمانی رئیس زندان میانه ،گزارشی از نحوه اجرای برنامه های ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری و همچنین گزارشی از عملکرد زندان در سال ۹۶ و موانع و مشکلات ارائه نمود

در ادامه ریاست دادگستری و دادستان شهرستان به همراه  قضات دادسرا و دادگاه در جمع مددجویان  در داخل بندها حضور یافته وبا اکثر زندانیان ، دیدار ،  وبه مشکلات قضائی آنها رسیدگی نمودند .

سلیمانی ، رئیس زندان میانه در این دیدار ، ضمن عرض خیر مقدم به تمامی میهمانان و مدعوین حاضر ، از ریاست دادگستری و دادستان و قضات شهرستان به جهت حسن توجهات آنها به امر زندان و زندانیان تقدیر و تشکر نمود و این توجه را قوت قلبی برای تلاش خالصانه پرسنل خدوم عرصه اصلاح و تربیت دانست ایشان همچنین ، از رسیدگی های به موقع قضات محترم به مسائل قضائی مددجویان ، تقدیر ویژه ای نمود و خواستار تداوم این حضور در زندان  شد .

در ادامه ، جلسه شورای طبقه بندی تشکیل ، و به اکثر زندانیان حایز شرایط ، مرخصی  ، مرخصی پایان حبس و آزادی مشروط داده  شد .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image