اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / دیدار رئیس جدید زندان مرند با مسئولین این شهرستان

دیدار رئیس جدید زندان مرند با مسئولین این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان  به نقل از روابط عمومی زندان مرند، حسن سلیمانی رئیس جدید زندان مرند با امام جمعه ، فرماندار ، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دیدار نمود .

در این دیدارها حجت الاسلام نعمت زاده امام جمعه شهرستان ضمن خوش آمدگویی وتبریک انتصاب سلیمانی به عنوان رئیس جدید زندان مرند با اشاره به اینکه همه زندانیان مجرم نبوده و بعضا در اثر حوادث و وضعیت جامعه گرفتار گردیده و محبوس شده اند لذا توصیه نمود که با اتکال به خدواند متعال با زندانیان با رافت اسلامی برخورد نموده و برنامه های فرهنگی را در راستای اصلاح و تربیت آنان به نحو شایسته در زندان اجرا نمایند .

زارع زاده رئیس دادگستری با تبریک  این انتصاب و آرزوی توفیقات روز افزون در امورات محوله به مدیریت جدید توصیه نمود که در تمام کارها و مراحل زندگی  با اتکال به خداوند متعال کارها را برای رضای وی انجام دهند و در حل مشکلات زندانیان از هیچ کوششی دریغ ننمایند .

علیپور دادستان شهرستان در این دیدار ضمن خوش آمدگویی و تقدیر از اقدامات انجام یافته توجه به وضعیت اشتغال زندانیان و اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی را در بین مددجویان خواستار شد .

سلیمانی رئیس زندان مرند نیز در این دیدارها با اشاره به اینکه اساس و اصول زندانبانی اسلامی بر اصلاح و تربیت نفوس بخطا رفته تکیه دارد لذا با الگو قرار دادن آن و با حمایتها و ارشادات مسئولین شهرستان تمام تلاش خود را در اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی بکار خواهم برد تا زندانیان ضمن توبه از خطاهای مرتکبه با روی باز به آغوش گرم خانواده خود بازگردند .

دیدار رئیس جدید زندان مرند با مسئولین این شهرستان

دیدار رئیس جدید زندان مرند با مسئولین این شهرستان

دیدار رئیس جدید زندان مرند با مسئولین این شهرستان

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*