اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / دیدار رئیس بنیاد شهید شهرستان مراغه با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در زندان مراغه

دیدار رئیس بنیاد شهید شهرستان مراغه با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در زندان مراغه

به مناسبت هفته مقاومت، ایثار وپیروزی وگرامیداشت آزادسازی خرمشهر و همزمان با لیالی قدر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مراغه با حضور در زندان مراغه با رئیس و فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در زندان مراغه دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مراغه، صفیلوئی رئیس اداره زندان مراغه در ابتدای این دیدار ضمن خیرمقدم و تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) و آرزوی قبولی طاعات، با تجلیل از زحمات فرزندان شهدا و جانبازان و ایثارگران شاغل در زندان که جزو فعال ترین نیروهای زندان هستند، آنان را ادامه دهنده راه شهدا دانستند که لازم است به عنوان الگوهای پیشگام در مسیر سیره شهدا قدم بردارند.

اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مراغه نیز با تجلیل از مقام شامخ شهدا و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، هدف از دیدار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران را رسیدگی به مسائل ومشکلات آنان بیان نمود و از توجه ویژه رئیس زندان مراغه به فرزندان شهدا و ایثارگران و جانبازان تقدیر نمود.

در ادامه هرکدام از فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران نکات، نظرات ومشکلات خود را مطرح نمودند و رئیس بنیاد شهید پاسخ های لازم را به هریک از آنان ارائه نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image