اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / دیدارمدیرکل زندانهای استان با مدیر کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی

دیدارمدیرکل زندانهای استان با مدیر کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی

 محمدیاری مدیرکل زندانهای استان در راستای انعقاد تفاهمنامه و افزایش همکاریهای فی مابین با دکتر مجیدی مدیر کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی دیداروگفتگوکرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای آذربایجان شرقی،این دیداربا حضورمعاونین دو دستگاه و رئیس بهداشت و درمان زندانهای استان درمحل اداره کل زندانهای استان صورت گرفت.

محمدیاری در این دیدار با بیان اینکه زندانیان و خانواده های آنان از آسیب پذیر ترین اقشار جامعه میباشند و تامین هزینه های درمانی از مهمترین دغدغه های آنهاست ،اظهار داشت: اداره کل زندانها به تنهایی نمی تواند پاسخگویی حل مشکلات ونیازهای درمانی زندانیان باشد و همکاری سایر دستگاهها به خصوص اداره کل بیمه سلامت نقش بسیار ارزنده ای در ارتقاء سلامت زندانیان و خانواده های  آنان خواهد داشت.

ایشان در ادامه اشاره ای به مفاد تفاهمنامه سازمانی فی مابین اداره کل زندانها و اداره کل بیمه سلامت کرد و افزود:حمایت از زندانیان و خانواده ای آنان و تحت پوشش قرار گرفتن هزینه های درمانی آنها نقش بسزایی در کاهش آسیبهای اجتماعی داشته و زمینه بازپروری و استحکام روابط خانوادگی زندانیان بیش از پیش فراهم می گردد.

محمدیاری با تشکراز همکاری های بیمه سلامت خواستارگسترش روند همکاری ها با اداره کل زندانهای استان را شد.

در ادامه دکتر مجیدی مدیر کل بیمه سلامت استان نیز ضمن اشاره به سابقه همکاری بیمه سلامت با مجموعه زندانهای استان ،قول مساعد جهت افزایش همکاری با اداره کل زندانها خصوصا به منظوربستری مددجویان در بیمارستها به صورت رایگان را دادند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image