اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / دیدارمحمدیاری مدیرکل زندانهای استان با فرماندار و رئیس دادگستری شهرستان اهر

دیدارمحمدیاری مدیرکل زندانهای استان با فرماندار و رئیس دادگستری شهرستان اهر

مدیرکل زندانهای استان آذربایجانشرقی در سفر به شهرستان اهر ضمن بازدید از پروژه جدید زندان این شهرستان به همراهی رئیس زندان با فرماندار و رئیس دادگستری این شهرستان نیز دیدار نمود .

محمدیاری مدیرکل زندانهای استان آذربایجانشرقی طی حضور در فرمانداری شهرستان اهر و دیدار با محمودی فرماندار این شهرستان ضمن اشاره با شرایط خاص و سخت شغل زندانیانی که بخش مهمی از مقوله تامین امنیت جامعه را شامل می شود و تشریح روند برنامه های اجرایی و مشکلات موجود زندان فعلی اهر از نظر فضای فیزیکی و چالشهای نگهداری زندانیان با وضع موجود بر لزوم توجه دستگاههای اجرایی شهرستان درخصوص رفع نواقصات پروژه زندان اهر تاکید کرد .

در ادامه محمدیاری با اشاره به قدمت بالای ساختمان فعلی زندان اهر ابراز نمود این زندان در حال حاضر به علت پذیرش زندانی از هفت حوزه قضایی با ازدحام جمعیت کیفری و کمبود شدید فضای نگهداری و امکانات مواجه است و این مسائل بعلاوه قرارداشتن زندان در مرکز شهر و با توجه به مولفه های مدیریت بحران ، نگرانی های جدی را درخصوص نگهداری زندانیان در این مکان بوجود آورده است که بهره برداری و افتتاح زندان جدید و انتقال زندان فعلی یک ضرورت است که در این خصوص از فرماندار و دیگر ادارات در مورد رفع برخی نواقصات انتظار مساعدت داریم .

در ادامه محمودی فرماندار شهرستان اهر نیز ضمن تقدیر از برنامه های اصلاحی و تربیتی در حال اجرای زندان و توجه مجموعه اداره کل زندانها به مشکلات زندان این شهرستان درخصوص رفع مشکلات و تسریع در تکمیل این پروژه قول مساعدت و همکاری لازم را دارد .

گفتنی است در ادامه محمدیاری مدیرکل زندانهای استان با حجت الاسلام نظری رئیس دادگستری شهرستان اهر دیدار و رایزنی های لازم درخصوص افتتاح هرچه سریعتر زندان جدید صورت انجام داد

در این دیدار حجت الاسلام نظری رئیس دادگستری اهر از اقدامات مناسب در دست اجرا در زندان فعلی اهر و از پیگیریهای مدیرکل زندانهای استان در جهت افتتاح هرچه سریعتر زندان جدید اهر تقدیر نمود .

در ادامه محمدیاری مدیرکل زندانهای استان با اظهار رضایت از کاهش جمعیت کیفری زندان اهر آنرا نتیجه نظارت مسئولان قضایی شهرستان بر زندان و حضور مستمر رئیس دادگستری ، دادستان و قضات برای رسیدگی به مشکلات قضایی زندانیان دانست و تعامل موجود بین زندان و تشکیلات قضایی را مناسب و رضایت بخش برشمرد .

دیدارمحمدیاری مدیرکل زندانهای استان با رئیس دادگستری شهرستان اهر

دیدارمحمدیاری مدیرکل زندانهای استان با فرماندار

بازدید محمدیاری مدیر کل زندانهای استان از زندان جدیدالاحداث اهر

بازدید محمدیاری مدیر کل زندانهای استان از زندان جدیدالاحداث اهر

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image