اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / دومین المپیاد ورزشی مددجویان زندان تبریز برگزار شد

دومین المپیاد ورزشی مددجویان زندان تبریز برگزار شد

دومین المپیاد ورزشی زندانیان  همزمان با زندانهای سراسر کشور در زندان مرکزی تبریز  برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان تبریز، دومین المپیاد ورزشی زندانیان  تبریز در دوبخش انفرادی و تیمی  برگزار شد.

آقایی ،مدیر زندان مرکزی تبریز ضمن تقدیر از استقبال مددجویان و زحمات  برگزارکنندکان   المپیاد گفت:در راستای سیاستهای سازمان زندان ها و اجرای تقویم اجرایی برنامه های  فرهنگی تربیتی سال ۱۳۹۷،دومین المپیادورزشی زندانیان تبریز به میزبانی اندرزگاه های ۱۱و ۱۲ و ۱۵ با شرکت تعداد۳۸۰ مددجوی ورزشکاربا هدف ارتقاء سطح سلامت جسمی و روحی مددجویان  درحال برگزاری است .

رییس ستاد برگزاری المپیاد با تشریح آثار مثبت و سازنده ورزش و برنامه های تربیت بدنی در سلامت انسان افزود:فقر حرکتی ،یاس و نا امیدی و افسردگی تهدیدی جدی برای سلامتی روح و جسم زندانیان است که با اجرای چنین برنامه هایی و ارائه سیاستهای تشویقی ، زندانیان را به ورزش و تحرّک و شادابی سوق دهیم.

جوادی معاون سلامت ،اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با اشاره به جایگاه و اهمیت ورزش ، سلامت روح و روان انسان دردین مبین اسلام اظهار داشت:بنابر تکالیف سازمانی و آموزه های دینی باید زمینه شرکت حداکثری مددجویان در برنامه های ورزشی فراهم نماییم .

ایشان با یادآوری کارکرد مثبت هیات های ورزشی زندانیان درمقابله با  کمبود فضا و امکانات ورزشی افزود:اجباری بودن ورزش صبحگاهی و اولویت دادن به برنامه های ورزش همگانی جهت  استفاده حداکثری از امکانات موجود و سوق دادن هرچه بیشتر مددجویان به برنامه های ورزشی است  که برگزاری المپیادهاومسابقات ورزشی می تواند برای فعالیت مستمر زندانیان دربرنامه های ورزشی جذابیت و موضوعیت داشته باشد.

درادامه معاون مدیرکل زندانهای استان ومدیر زندان مرکزی در معیت رییس اداره بازرسی ورییس اداره فرهنگی تربیتی زندانهای استان ودیگرمسئولین اداره کل زندانهای استان و زندان تبریز ازمسابقات و بازی ها ی درحال برگزاری دیدن کرده و مسابقه نیمه نهایی والیبال را بهمراه مددجویان تماشا کردند .

  

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*