اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / در هفته نیروی انتظامی ، حضور فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان در زندان میانه

در هفته نیروی انتظامی ، حضور فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان در زندان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه ، سرهنگ ناصر اشرفی ، فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان در هفته نیروی انتظامی در زندان میانه حضور یافت .

به گزارش این واحد خبری ، هدف از این حضور در زندان میانه بازدید از کلیه اماکن حفاظتی زندان میانه ،  دیدار و نشست با پرسنل یگان حفاظت  زندان اعم از کادر و وظیفه ، اجرای طرح های حفاظتی  ، برگزاری کلاس آموزشی با موضوعات نحوه اعزام و بدرقه ، هوشیاری حفاظتی –امنیتی ، آگاه سازی پرسنل وظیفه ، دانستنی های عمومی در راستای زندانبانی ، تعامل با مراجع قضائی ، بازرسی در حین ورود ، آئین نامه انضباطی نیروهای مسلح و همچنین بازدید از آسایشگاه سربازان و اسلحه خانه بود .

در ابتدای این جلسه ابراهیمی ، فرمانده یگان حفاظت زندان میانه از حضور فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان تقدیر و تشکر نمود و با اشاره به اهمیت جایگاه یگان در زندانها خواستار تقویت روحی و عملی پرسنل یگان شد و گزارش اجمالی از عملکرد یگان حفاظت زندان در سال ۹۷ ارائه نمود .

فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به کلیه حضار از عملکرد خوب یگان حفاظت زندان   میانه تقدیر و تشکر نمود و گفت : کلیه برنامه های سازمانی یگان حفاظت  و همچنین کلیه بخشنامه ها و دستورالعمل ها در زندان میانه به نحو احسن اجرا می شود که این نقطه عطف و قوتی برای پرسنل یگان حفاظت می باشد .

سرهنگ ناصراشرفی ، در جمع همکاران یگان حفاظت افزود : برگزاری انواع کلاس های آموزشی و نظامی باید در اولویت امور قرار گیرد که چه بسا بدون انجام این آموزش ها ، اهداف یگان حفاظت که ارتقای امنیت می باشد ، به درستی انجام نخواهد پذیرفت وتحقق این برنامه ها با همدلی کارکنان و دقت درانجام امورات میسر خواهد شد. .

حسن سلیمانی ، رئیس زندان میانه نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به کلیه غیورمردان حافظ نظام ، از حضور و ارائه آموزش های کاربردی سرهنگ ناصر اشرفی تقدیر و تشکر نمود .

در پایان به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به جهت تقدیر و تشکر از تلاش های  سرهنگ  اشرفی ،از سوی کارکنان یگان حفاظت زندان میانه از ایشان با اهدای لوح تبریک و هدیه ای تقدیر بعمل آمد .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*