اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / در راستای ختم قرآن انجام گرفت / تلاوت آخرین جزء قرآن کریم درستاد اداره کل

در راستای ختم قرآن انجام گرفت / تلاوت آخرین جزء قرآن کریم درستاد اداره کل

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان از بزرگ‌ترین برنامه‌های ماه مبارک رمضان در اداره کل زندانهای استان وزندانهای تابعه ، برپایی مجالس بزرگ ختم و قرائت قرآن بود که آخرین جزء قرآن با حضور مدیر کل زندانهای استان و همکاران وسربازان وظیفه تلاوت ، وختم قرآن به پایان رسید .

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در تلاوت آخرین جزقرآن کریم طی سخنانی خداوند متعال را به خاطر توفیق درک ماه مبارک رمضان  ، سپاسگزاری ، واین ماه را نعمتی از طرف او برای بندگان عنوان کرد وافزود: امیدوارم بتوانیم برکات و آثار این ماه را در زندگی خویش ببینیم.

ایشان در ادامه  بر دلایل خواندن قرآن در ماه مبارک رمضان اشاره کرد وافزود :خداوند متعال بهترین پاداشها را برای بندگان خود در این ماه مبارک نوید داده که از جمله آن می توان به پاداش صالحان وتخفیف گناهان در این ماه اشاره کرد.

جمشیدی ادامه داد : ثواب انجام دادن هر عمل نیک در این ماه مبارک نسبت به سایر ماه های سال اجر و ثواب بیشتر دارد ، بیاید در این ماه مبارک در حق یکدیگر دعا کنیم ، از یکدیگر حلالیت بطلبیم .اگر حقی برگردن هم داریم از این فرصت طلایی بهره ببریم وهمدیگر را گذشت کنیم .

وی ادامه داد: در ماه مبارک رمضان قلب ها با اعمالی همچون قرآن خواندن ،روزه گرفتن ،نماز خواندن ،شب زنده داریها ،سحری وافطاری ها  و.. سیقل پیدا می کنند در این ماه همه درهای جهنم بسته می شوند وهمه در های بهشت باز است بکوشید این درها را به روی خود نبندید

مدیر کل زندانهای استان ماه مبارک رمضان را فرصتی برای آمادگی انسان برای خدمت به خلق عنوان کرد وافزود :این مقام منسبها واین امکانات ،امانتی است که از طرف خداوند در اختیار من وشما قرار داده شده ویک روز هم باز پس گرفته خواهد شد پس سعی کنیم آن  را در راستای کمک به همونوعان خود بکار ببندیم.

جمشیدی در ادامه اظهار داشت :پیگیری در جهت آزادی زندانیان علی الخصوص جرائم غیر عمد ، نه تنها آزادی از یک چهار دیواری زندان است ، بلکه بخشیدن حیات دوباره به آن وکمک به خانواده های زندانیان است که در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند.

وی در ادامه افزود :زندان جامعه ی کوچکی است که در اختیار من وشماست که نیاز به کمک وتلاش شبانه روزی  همکاران را می طلبد پس سعی کنیم با تعامل وهمدلی و  تلاش های بیشتر در جهت اهداف سازمانی ، قدم های موثری را برداریم .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*