اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / در راستای برنامه های دهه ی مبارک فجر: دیدار صمیمی مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی با پرسنل زندان مرکزی تبریز

در راستای برنامه های دهه ی مبارک فجر: دیدار صمیمی مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی با پرسنل زندان مرکزی تبریز

مدیر کل زندانهای استان در راستای برنامه های دهه ی مبارک فجر با پرسنل زندان مرکزی تبریز دیدار صمیمی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان، مدیر کل زندانهای استان در راستای برنامه های دهه ی مبارک فجر با پرسنل زندان مرکزی تبریز دیدار صمیمی برگزار کرد.

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی در ابتدا این دیدار ضمن تبریک دهه ی مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه ، دهه ی فجر را فرصتی مناسب برای بازگویی  دستادوردهای مهم نظام برشمرد وافزود :به همت مردم ، خانواده ی معظم شهدا وجانبازان ونیروهای مومن ومسئولین دلسوز در طول این سال ها در کشور در همه عرصه ها  شاهد پیشرفت های مهمی در حوزه مختلف فرهنگی ،بهداشت ودرمان ،اقتصادی و.. هستیم .

جمشیدی در ادامه ،  سخنان حضرت امام  رضوان الله تعالی علیه ، که فرمودند ، اولین رمز پیروزی  انقلاب اسلامی  قیام برای خدا  وبه دست آوردن رضای حق تعالی است ، افزود. قیام برای خدا بود که خاتم النبیین صلی الله علیه وآله را یک تنه بر تمام عادات وعقاید جاهلیت غلبه داد وبت ها را از خانه خدا برانداخت وبه جای آن توحید وتقوا گذاشت .دومین رمز پیروزی از دیدگاه امام ایمان  بود که ایمان وحدت کلمه آورد وسرتاسر این مملکت همه با هم فریاد زدند ویک مطلب را خواستند ،اجتماع کردند از مرکز تا هر شعاع مملکت است وفریاد زدند جمهوری اسلامی…

وی در ادامه با بیان اینکه شعارهای مردمی که در طول درگیری با عوامل رژیم ارائه می شد حاکی از ماهیت فکری انقلاب وآرمانهای بلند امام راحل بود  اظهار داشت :این شعارهای مردمی در طول سالهای شکل گیری انقلاب بر خواسته از اسلام ومهمترین خواسته ی آنها ایجاد حکومت اسلامی واحیای دین بود.

ایشان در ادامه افزود :وظیفه همه ما به عنوان کارگزار ، مسئول حفظ وحراست از این نعمت بزرگ انقلاب اسلامی هستیم وبرای تحقق آن همت گمارده و تلاش شبانه روزی باید داشته باشیم .

جمشیدی در ادامه افزود: رعایت حقوق شهروندی مددجویان و خانواده آنها از مهمترین برنامه های دستگاه قضایی است و برای تحقق آن بایستی از همه امکانات و ظرفیت های موجود در چارچوب مقررات بهره برداری گردد

مدیر کل زندانهای استان در ادامه کار زندانبانی را از جمله مشاغل سخت برشمرد وافزود: کار کردن در محیطی مانند زندان با سایر سازمان‌ها و ارگان‌های تفاوت زیادی دارد ورسیدگی به حق و حقوق پرسنل و کارکنان زحمتکش زندان هارا از اهم برنامه‌های مدیریتی خود  می دانم ومعتقدم که به تناسب سختی کار زندانبانی، ابزار کار و امکانات برای همکاران  ، در زندان ها  ، مهیا نیست وکمبودهایی وجود دارد.

مدیر کل زندانهای استان در پایان به پرسشهای همکاران در حوزه های مختلف پاسخ داده ودر ادامه از کارمندان ساعی با اهداء لوحی تجلیل بعمل آمد.

لازم به یادآوری است در ابتدای این  دیدار آقایی مدیر زندان تبریز گزارشی از اقدامات انجام یافته در حوزه های مختلف در زندان تبریز را ارائه نمود.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image