اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / در بازدید ازکارخانه تبریز کف صورت گرفت : افزایش دو برابری آمار اشتغال زندانیان مرنددر این کارخانه

در بازدید ازکارخانه تبریز کف صورت گرفت : افزایش دو برابری آمار اشتغال زندانیان مرنددر این کارخانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان  به نقل از روابط عمومی زندان مرند، جلسه کمیته اشتغال و حرفه آموزی زندان با هدف توسعه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان در دفتر رئیس جهاد کشاورزی شهرستان مرند برگزار شد.

در این جلسه سلیمانی رئیس زندان مرند  بر عملیاتی شدن اهداف سازمانی در حوزه اشتغال تاکید و بر توانمند سازی و ارتقاء مهارت شغلی زندانیان ، عملیاتی نمودن تفاهم نامه های منعقده فی مابین ادارات فنی و حرفه ای و جهاد کشاورزی وهمچنین  برگزاری منظم دوره های حرفه آموزی را خواستار شد.

ایشان در ادامه  ضمن تقدیر از زحمات رئیس وکارشناسان جهاد کشاورزی  در برگزاری دوره های آموزشی و ترویجی ، خواستار تداوم آموزشهای کاربردی شد.

در ادامه رحمانی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ، آموزش و ترویج دوره های جهاد و کشاورزی را از اولویتهای اصلی آن اداره برشمردو با اشاره به وضعیت کشاورزی منطقه بر ارائه آموزشهای لازم بر زندانیان در اجرای تفاهم نامه منعقده تاکیدات لازم را ارائه کرد.

سلیمانی با حضور در کارخانه تبریز کف و بازدید از محل اشتغال مددجویان رای باز  از مدیریت آن مجموعه در جذب زندانیان جهت  اشتغال تقدیر نموده و با اشاره به مجاورت کارخانه با زندان و سهولت تردد و کنترل زندانیان خواستار افزایش آمار اشتغال زندانیان در آنجا شدند

در این دیدار، نیکار مدیر کارخانه تبریز کف با ابراز رضایت از عملکرد زندانیان شاغل هدف از بکار گیری زندانیان در آن مجموعه را علاوه بر اجر معنوی کمک به وضعیت معیشت خانواده عنوان نمود . و با مذاکرات صورت گرفته مقرر شد آمار زندانیان به دو برابر افزایش یابد و این امر در طول سال تداوم داشته باشد .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*