اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / حضور پرسنل اداره زندان میانه در مراسم تشییع شهید والامقام سلطانعلی عبدالهی نیک آبادی

حضور پرسنل اداره زندان میانه در مراسم تشییع شهید والامقام سلطانعلی عبدالهی نیک آبادی

پرسنل اداره زندان میانه در مراسم تشییع شهید والامقام سلطانعلی عبدالهی نیک آبادی حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی اداره زندان میانه سلیمانی ، رئیس اداره زندان میانه به همراه جمعی از پرسنل کادر و وظیفه زندان ،دوشادوش مردم شهید پرور شهرستان میانه  رجعت پیکر مطهر شهید والامقام  سلطانعلی عبدالهی نیک آبادی را پس از ۳۳ سال غربت گرامی داشته و عظمت جاودانه او را ارج نهادند .

رئیس اداره زندان میانه  در حاشیه مراسم تشییع پرشکوه  این شهید والامقام ضمن عرض تسلیت و آرزوی صبر جمیل برای خانواده این شهید بزرگوار گفت : شهادت افتخار و توفیقی است که نصیب هر شخصی نمی شود  ، شما نیز با شهادت فرزندتان در راه ولایت سربلند شدید و این توفیق الهی است .

وی اضافه کرد : سربلندی و سرافرازی این نظام نیز با رهبری ولی امر مسلمین و خون شهدای این مرز و بوم است که هر روز رشد و تعالی می یابد و شهدا رفتند تا این عزت و افتخار برای این نظام مقدس بماند .

وی در خاتمه اظهار داشت : در این شرایط زمانی پیروی از خط مقام عظمای ولایت و رهبری ، حضرت امام خامنه ای همان ادامه مسیر امام و شهدا است .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*