اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / حضور معاون مدیر کل زندان های استان در جلسه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان مراغه

حضور معاون مدیر کل زندان های استان در جلسه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان مراغه

جلسه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان مراغه ، با حضور مسئولین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان  مراغه،جلسه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان مراغه باحضور معاون مدیر کل زندان های استان ،دادستان ،معاون استاندار و فرماندار  ویژه شهرستان مراغه وجمعی از مسئولین برگزار شد.

قیصر نژاد معاون مدیر کل  زندان های استان در این جلسه با تقدیر از فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان مراغه و پیگیری های رئیس زندان ، اعضای مجمع عمومی را مطالبه گران انجمن بیان نمود و از آنان خواست با همفکری با مجموعه زندان و انجمن های حمایت در راستای کمک به خانواده زندانیان و نیز کمک به اصلاح و تربیت زندانیان و بازسازگاری آنان قدم موثر بردارند .

ایشان با اشاره به این که انجمن های حمایت صرفاً به کمک های مردمی وابسته هستند از هیات مدیره انجمن خواست در راستای دستیابی به درآمدهای پایدار در انجمن تلاش کنند.

شکری معاون استاندار و فرماندار  ویژه شهرستان مراغه نیز در سخنانی با اشاره به حمایت های مردمی از انجمن حمایت، وجود بیش از ۳۰ انجمن، موسسه و سازمان های مردم نهاد خیر در شهرستان مراغه را نشان از خیر بودن مردم این شهرستان برشمرد.

در ادامه  معاون مدیر کل زندان های استان با حضور در زندان مراغه، ضمن بازدید از بخش های مختلف زندان، در جریان پروژه های انجام شده و در دست ساخت زندان مراغه از جمله آسایشگاه جدید سربازان قرار گرفتند.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*